Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX

Add your review

L900

FLATEX

Llaç nivelues me bazë çmento për ambjente të jashtme dhe të brendshme.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Llaç me bazë çimento, rërë me granulometri të seleksionuar dhe polimerë të modifikuar.
  • Shërben për të krijuar një shtresë të rrafshët për aplikimin e hidroizoluesve dhe ngjitësve.

L900

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX

LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX Llaç nivelues me bazë çmento për ambjente të jashtme dhe të brendshme.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Llaç me bazë çimento, rërë me granulometri të seleksionuar dhe polimerë të modifikuar.
  • Shërben për të krijuar një shtresë të rrafshët për aplikimin e hidroizoluesve dhe ngjitësve.

FUSHA E APLIKIMIT

Përdoret për nivelimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme si p.sh nivelimi i pishinave para hidroizolimit dhe ambjenteve të tjera para aplikimit te ngjitësve të pllakave. Gjatë aplikimit të produktit temperatura e ambjentit duhet të jetë nga +5°C deri ne +35°C.

PËRGATITJA E SUPORTIT

Suporti ku do të aplikohet materiali duhet të jetë i thatë, i pastër, i njëtrajtshëm, absorbues, i qëndrueshëm. Nuk duhet të ketë mbetje të huaja si vajra, verniqe, nafta, etj.

MËNYRA E APLIKIMIT TË PRODUKTIT

Produkti aplikohet në mënyrë manuale me mallë. Kur produkti aplikohet me pompë duhet patur kujdes kosistenca e përpunimit dhe mos e përzieni me materiale të tjera.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRITA PËR HIDROIZOLIMIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN PËR DYSHEME DEKORATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËLHURË ME FIBRA KARBONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT IZOLUES DAST

SHIRIT IZOLUES DAST

Sold by DAST
L1,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DYSHEMEJE EPOKSIDE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ÇIMENTO E BARDHË DAST
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart