Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MT-500 MATIFIX 2IN1

L1,150

Ngjitës me bazë çimento për panelet e polisterolit dhe llaç rrafshues për përdorim të përgjithshëm në ambiente të brendshme dhe fasada.

L1,150

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veçoritë

  • I prodhuar posaçërisht për sistemet e termoizolimit dhe ka një fuqi të lartë ngjitëse.
  • Ka elasticitet dhe fuqi të lartë lidhëse.
  • Përdoret edhe për ngjitje, edhe si llaç rrafshues për suva.
  • Është rezistent ndaj kushteve të motit, ujit dhe goditjeve.

Specification: MT-500 MATIFIX 2IN1


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

,

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MT-500 MATIFIX 2IN1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-400 MATIGRAF

MT-400 MATIGRAF

Sold by MATIS
L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MM-420 MATIMOR

MM-420 MATIMOR

Sold by MATIS
L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-205 MATIBOND

MA-205 MATIBOND

Sold by MATIS
L780
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-605 MATIPOOL

MA-605 MATIPOOL

Sold by MATIS
L1,845
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GF-22 GRAFIATO FULL

GF-22 GRAFIATO FULL

Sold by MATIS
L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-450 MATITHERM

MT-450 MATITHERM

Sold by MATIS
L985
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart