Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH

L930

Produkt i bazuar në zbutjen/lustrimin e ngarkesave gërryese të përzgjedhura, të shpërndara në një mjet të përbërë nga dyllë, polimere silikoni dhe tretës. Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër, opake, duke i dhënë një shkëlqim të thellë.

L930

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH

PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH

TIPARET E PRODUKTIT

Produkt i bazuar në zbutjen/lustrimin e ngarkesave gërryese të përzgjedhura, të shpërndara në një mjet të përbërë nga dyllë, polimere silikoni dhe tretës. Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër, opake, duke i dhënë një shkëlqim të thellë.

UDHËZIMET PËR PËRDORIM

Aplikoni produktin me dorë me lëvizje rrethore duke përdorur një shufër pambuku. Lëreni të thahet derisa të formohet një film i bardhë. Hiqeni filmin me një leckë të butë të thatë dhe më pas lëroni.

VETITË KIMIKE DHE FIZIKE

 • Pamja – E lëngshme
 • Ngjyra – Krem
 • Erë – tipike
 • Dendësia (g/ml) – 0,987
 • pH – 9,6
 • Pika e ndezjes IP 170 (°C) – 59
 • Viskoziteti CF4 20°C (sekonda) – 47
 • Viskoziteti ISO DIN NF3 a 23°C (sekonda) – >30
 • Të dhënat e raportuara i nënshtrohen tolerancave normale të prodhimit.

PAKETIMI

 • Shishe për shtrydhje PET
 • Madhësia: 250 ml
 • Kodi i produktit: 7026 – 1D197026
 • Gjuhët në etiketë: EN/DE/FR
 • Kodi i produktit: 7295 – 1D197295
 • Gjuhët në etiketë: ES/PT
 • Kodi i produktit: 8614 – 1D588614
 • Gjuhët në etiketë: I
PRODUCT DOWNLOADS

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 1800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 500L INGCO AC755001
Sale!
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë për veshjet dekorative ACRYL DECO
PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH
PASTE LUCIDIMI DURANCE CAR POLISH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart