Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Paste Lucidimi Farecla G360

L4,900

 • Nuk kërkohen disqe P3000
 • Veprim super i shpejtë i prerjes
 • Transparente në përdorim
 • Teknologjia e rrëshqitjes së lehtë
 • Kompleti Kompleksi i Sistemit Super Fast G360 përmban:

Kompleksi super i shpejtë G360 (1 KG) | SFC101

 • G Mop Prerje Super High (6″ / 150mm) | GMC650
 • G Mop Flexible Yellow Compounding Foam (6″ / 150mm) | GMC624
 • Grafik(at) e procesit A3
 • Për rezultate më të mira dhe jetëgjatësi më të madhe të jastëkëve, ne rekomandojmë Pllakën e pasme fleksibël G Mop për Pads 6″.

L4,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Paste Lucidimi Farecla G360

Paste Lucidimi Farecla G360

 • Nuk kërkohen disqe P3000
 • Veprim super i shpejtë i prerjes
 • Transparente në përdorim
 • Teknologjia e rrëshqitjes së lehtë
 • Kompleti Kompleksi i Sistemit Super Fast G360 përmban:

Kompleksi super i shpejtë G360 (1 KG) | SFC101

 • G Mop Prerje Super High (6″ / 150mm) | GMC650
 • G Mop Flexible Yellow Compounding Foam (6″ / 150mm) | GMC624
 • Grafik(at) e procesit A3
 • Për rezultate më të mira dhe jetëgjatësi më të madhe të jastëkëve, ne rekomandojmë Pllakën e pasme fleksibël G Mop për Pads 6″.

Përshkrim i produktit

Komponim super i shpejtë G360 i përdorur me një leckë G. Mbështetja e prerjes Super High rrëshqet lehtësisht mbi sipërfaqe dhe eliminon me shpejtësi shenjat e lëmimit P1500 dhe me pak e ort. Kjo heq nevojën për P3000 disqe gërryes, duke kursyer kohë dhe para. Është transparent në përdorim, duke i mundësuar operatorit të shih shenjat e gërvishtjeve të zhduken përgjithmonë. Duke përdorur këtë përbërje me një G Mop Flexible Yellow .Shkuma e përbërë eliminon të gjitha hologramet dhe heq shenjat e rrotullimit duke lënë një shenjë të madhe ngjyrat më të lehta.
Për ngjyrat më të errëta, operatori mund të dëshirojë të përdorë. Finishim super i shpejtë G360 me një G Mop Flexible Black .Shkumë e mbarimit. Kjo heq çdo vorbull dhe rrit nivelin e shkëlqimit.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Paste Lucidimi Farecla G360

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paste Lucidimi Farecla G360”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 100L INGCO AC301008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vinovil ngjitës druri i bardhë WOOD GLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksidi me dy përbërës transparent
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart