Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI

L300

  • Pastë e shkëlqyeshme për pastrimin dhe luçidimin e të gjitha sipërfaqeve metalike: alumin, argjend, flori, bronz, inox dhe të tjera.
  • Veçanërisht e përshtatshme për mirëmbajtjen e disqeve dhe kapakët e disqeve të aluminit.

L300

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI

PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI

  • Pastë e shkëlqyeshme për pastrimin dhe luçidimin e të gjitha sipërfaqeve metalike: alumin, argjend, flori, bronz, inox dhe të tjera.
  • Veçanërisht e përshtatshme për mirëmbajtjen e disqeve dhe kapakët e disqeve të aluminit.
  • Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi LAVOR RACE 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Classic VN-35
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 560
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muresh HAFT - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER 150MM APS1501
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart