Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON

Add your review

L2,500

 • Lëkura është një nga materialet më të mira të përdorura në interiorin e automjeteve – duke ndikuar si në prestigjin e makinës ashtu edhe në komoditetin e përdorimit të saj. Pavarësisht nëse e keni blerë makinën tuaj sot ose ndoshta disa vite më parë – nëse ka tapiceri lëkure, është gjithmonë mirë të kujdeseni për të.
 • K2 Auron Strong – është opsioni më i mirë për lloje të ndryshme lëkure të vjetruar dhe të lënë pas dore. Dizajnuar për pastrimin e tapicerive prej lëkure ekstremisht të ndotura dhe të pa trajtuar të sediljeve, timonit dhe pjesëve të tjera të brendshme të makinës. Rikthen në mënyrë perfekte pamjen tërheqëse të tapicerisë prej lëkure, e cila nuk është pastruar kurrë.
 • Kompleti K2 Auron Strong përmban katër produkte të jashtëzakonshme, të dizenjuar posaçërisht në mënyrë që të risjellin jetë të re në tapiceritë prej lëkure të konsumuara e të ndotura dhe për ta mbrojtur atë nga plasaritjet. Arsyeja e përdorimit të formulimit dhe formës së shkëlqyeshme të produktit ishte sigurimi i efikasitetit optimal të kombinuar me lehtësinë e përdorimit. Pavarësisht se sa i mirë jeni me kujdesin për makinën – K2 Auron Strong ndihmon për të hequr shpejt dhe lehtë edhe papastërtitë më të forta.

L2,500

@ Ardit Luzi
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON

PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON

 • Lëkura është një nga materialet më të mira të përdorura në interiorin e automjeteve – duke ndikuar si në prestigjin e makinës ashtu edhe në komoditetin e përdorimit të saj. Pavarësisht nëse e keni blerë makinën tuaj sot ose ndoshta disa vite më parë – nëse ka tapiceri lëkure, është gjithmonë mirë të kujdeseni për të.
 • K2 Auron Strong – është opsioni më i mirë për lloje të ndryshme lëkure të vjetruar dhe të lënë pas dore. Dizajnuar për pastrimin e tapicerive prej lëkure ekstremisht të ndotura dhe të pa trajtuar të sediljeve, timonit dhe pjesëve të tjera të brendshme të makinës. Rikthen në mënyrë perfekte pamjen tërheqëse të tapicerisë prej lëkure, e cila nuk është pastruar kurrë.
 • Kompleti K2 Auron Strong përmban katër produkte të jashtëzakonshme, të dizenjuar posaçërisht në mënyrë që të risjellin jetë të re në tapiceritë prej lëkure të konsumuara e të ndotura dhe për ta mbrojtur atë nga plasaritjet. Arsyeja e përdorimit të formulimit dhe formës së shkëlqyeshme të produktit ishte sigurimi i efikasitetit optimal të kombinuar me lehtësinë e përdorimit. Pavarësisht se sa i mirë jeni me kujdesin për makinën – K2 Auron Strong ndihmon për të hequr shpejt dhe lehtë edhe papastërtitë më të forta.

K2 Auron Strong përmban:

 • K2 Auron Cleaner Strong – shkumën pastruese me fuqi të rritur. Projektuar posaçërisht për të hequr papastërtitë shumë të vjetra dhe të forta. Rezultatet më të mira të mundshme të pastrimit dhe koha e shkurtër e përdorimit janë përparësitë kryesore. I dedikuar posaçërisht për profesionistët ku koha e procesit të pastrimit është një faktor i rëndësishëm. Për shkak të fuqisë së tij të pastrimit të rritur është e mjaftueshme ta përdorni produktin një herë – për përdorim të rregullt ne rekomandojmë K2 Auron Cleaner.
 • K2 Auron Protectant – mbron lëkurën nga konsumimi, plasaritja dhe bllokon thithjen e djersës së duarve (në rastin e timonit prej lëkure). Siguron butësinë dhe elasticitetin e lëkurës, gjë që e bën atë më rezistente ndaj dëmtimeve.
 • K2 Auron Brush – furçë pastrimi me fije të buta, e krijuar për pastrimin e tapicerive apo materialeve prej lëkure delikate. E krijuar nga përbërësit më cilësorë, me dizajn solid, të qëndrueshëm. Pastron në mënyrë perfekte, madje edhe sipërfaqet prej lëkure më të vështira për t’u arritur. Nuk e dëmton sipërfaqen e lëkurës, nuk lë vija dhe përshtatet në dorë në mënyrë të përsosur.
 • K2 Microfiber – mikrofibër universale, e prerë me lazer, e përshtatshme për pastrimin delikat dhe tharjen e sipërfaqeve të ndryshme si ato të lëkurës, plastikës ose sipërfaqet e lyera me bojë. Thith përsosmërisht ujin dhe kështu mund të përdoret edhe për tharjen e lëkurës.

Është mirë të dini: Për të mbajtur tapicerinë prej lëkure në gjendjen optimale, rekomandohet të përdorni rregullisht K2 Auron për pastrim dhe mbrojtje (një herë në çdo 3 muaj).

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET MAKINE PORSCHE CAYENNE BEZHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW SERIA-5 (F10) 2010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESA MOKETI VW SCIROCCO 2008 REX-GRAFIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aromë Për Makinë Mr&Mrs Cesare Cedar-Wood
Aromë Për Makinë Mr&Mrs Cesare Cedar-Wood
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELIMINUES ZHURME PER DISQET E FRENAVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESA MOKETI VW GOLF-V 2007 STYLE I ZI
PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON
PASTRIM DHE MIREMBAJTJE LEKURE AURON
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart