Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110

Add your review

L7,900

TIPARET TEKNIKE

FURY 110

 • Kodi i produktit 36055-00010
 • Presioni maksimal (bar) 110
 • Shkalla e dërgesës l/h max 330
 • Fuqia e absorbuar (W) 1500
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 6
 • Dimensionet e produktit (cm) 29 x 27 h44

L7,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110

Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110

Çlironi fuqinë e pastërtisë me rondele me presion të lartë LAVOR FURY 110

Bojra Tirana prezanton me krenari LAVOR FURY 110, një rondele me presion të lartë e krijuar për të përballuar edhe sfidat më të vështira të pastrimit. Ky central i prodhimit italian ofron performancë të jashtëzakonshme dhe cilësi superiore, duke e bërë atë zgjedhjen e përsosur për profesionistët dhe pronarët e shtëpive.

Lëshoni fuqinë e pakrahasueshme të pastrimit:

 • Presioni maksimal 110 bar: Largoni papastërtitë, papastërtitë dhe mykun me lehtësi, duke i lënë sipërfaqet tuaja të pastra me gaz.
 • Shkalla maksimale e dërgesës 330 l/h: Pastroni zonat më të mëdha shpejt dhe me efikasitet, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje të vlefshme.
 • Motori 1500 W: Përjetoni performancë të pandalshme pastrimi me fuqinë për të përballuar çdo detyrë.

Krijuar për komoditet dhe qëndrueshmëri:

 • Dizajni kompakt (29 x 27 x 44 cm): Ruani dhe manovroni lavatriçen pa mundim, edhe në hapësira të ngushta.
 • Pesha e lehtë (6 kg): Shijoni përdorim të lehtë dhe transportueshmëri për pastrim të lehtë kudo që ju nevojitet.
 • Ndërtimi i qëndrueshëm: Ndërtuar për t’i bërë ballë mjediseve të vështira të pastrimit, duke siguruar performancë afatgjatë.

LAVOR FURY 110 është ideal për një gamë të gjerë aplikimesh pastrimi, duke përfshirë:

 • Makina, motoçikleta dhe automjete të tjera
 • Patiotë, kuvertë dhe rrugë me makinë
 • Mobilje për ambiente të jashtme dhe grila
 • Varka dhe pishina
 • Mjetet dhe pajisjet
 • Edhe me shume!

Vizitoni Bojra Tirana sot dhe përjetoni fuqinë pastruese të LAVOR FURY 110.

Stafi ynë miqësor do të jetë i lumtur t’u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t’ju ndihmojë të zgjidhni larësin e duhur me presion për nevojat tuaja.

Mos u kënaq me asgjë më pak se më e mira. Zgjidhni Bojra Tirana dhe LAVOR FURY 110 për një pastërti me të cilën mund të krenoheni.

Kodi i produktit: 36055-00010

Informacion shtese:

Furnizimi me energji elektrike: 230-50 V-Hz

Mbani mend: Në Bojra Tirana, kënaqësia juaj është prioriteti ynë. Ne ofrojmë çmime konkurruese, shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe një përzgjedhje të gjerë produktesh pastrimi me cilësi të lartë. Na vizitoni sot dhe zbuloni ndryshimin!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Plaster Primer
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 200 B

Astar transparent GRAF 200 A

Sold by Bojra Tirana
L3,200L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer akrilik me bazë uji MALECH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës hidraulik kundër tkurrjes LAMPOCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL KALK
Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110
Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart