Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3

L900

– Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
– Rezistencë e lartë ndaj kushteve atmosferike.
– Punueshmeri e mirë.
– Formon një strukturë të qëndrueshme dhe jetëgjatë.

SKU: N/A Tag:

L900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3

Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3

Veshje dekorative që shërben për trajtimin e fasadave dhe sipërfaqeve të brendshme.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KLASIFIKIMI I PRODUKTIT
CREATIVE PUTZ 1. 2. 3 klasifikohet sipas standardid EN 998 – 1.

KARAKTERISTIKAT
– Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
– Rezistencë e lartë ndaj kushteve atmosferike.
– Punueshmeri e mirë.
– Formon një strukturë të qëndrueshme dhe jetëgjatë.

PAKETIMI
CREATIVE PUTZ 1. 2. 3 është i ambalazhuar në thasë 25 Kg.JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
12 muaj nëse ruhet në ambalazh origjinal të pahapur dhe i mbrojtur nga ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj diellit dhe nga ngricat.KONSUMI
2.5 – 5Kg/m2 varet nga madhësia e gurit

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3

Paketimi

, ,

Videos: Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato CREATIVE PUTZ 1 2 3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE KARBON
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE KARBON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak akrilik për beton të stampuar
Llak akrilik për beton të stampuar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotropik me fibra RC 220
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L SILENCIOZ PA VAJ ACS112501
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç epoksid tre-komponentësh PLANIGROUT 300
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart