Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140

Add your review

L22,500

LVR5 140

 • Kodi i produktit 36064-00004
 • Presioni maksimal (bar) 140
 • Shkalla e dërgesës l/h max 390
 • Fuqia e absorbuar (W) 2000
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 14
 • Dimensionet e produktit (cm) 36 x 39 h59/88

L22,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140

Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140

Bojra Tirana: Performancë pa kompromis, pastrim pa mundim me rondele LVR5 140 me presion të lartë

Bojra Tirana ju fton të përjetoni fuqi të thjeshtë dhe efikase me rondele LAVOR LVR5 140 me presion të lartë. Ky kalë pune i prodhuar nga Italia krenohet me një motor induksioni për funksionim të heshtur, ndërsa ofron fuqi të palëkundur pastrimi për pastrim të shpeshtë të thellë të sipërfaqeve mesatare. Trajtoni papastërtitë e vazhdueshme në makina, tarraca, mure dhe më shumë me një mjet që është i përshtatshëm për përdoruesit, i gjithanshëm dhe i ndërtuar për të qëndruar.

Pastrimi i thellë, i pastër i qetë: Përjetoni avantazhin e LVR5 140

LVR5 140 përdor një motor induksioni të avancuar, duke ofruar funksionim dukshëm më të qetë në krahasim me modelet tradicionale. Kjo do të thotë që ju mund të pastroni rehat pa i shqetësuar fqinjët ose familjen tuaj, duke e bërë atë ideal për mjedise urbane ose situata të ndjeshme ndaj zhurmës.

Por qetësia nuk barazohet me dobësinë. Kjo bishë lëshon një presion maksimal prej 140 bar dhe një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 390 litrash në orë, duke shpërthyer pa mundim edhe papastërtitë më të vështira. Koka e saj e qëndrueshme e pompës prej alumini me tre pistona siguron performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, duke e bërë atë shoqëruesin tuaj të besueshëm të pastrimit për vitet në vijim.

Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140 Mjeshtëri italiane, e krijuar për komoditet

Përjetoni cilësinë superiore, sinonim i inxhinierisë italiane. LVR5 140 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë përdorimit të rregullt. Dizajni i tij miqësor për përdoruesit përmban një armë dhe pompë bashkuese të shpejtë të integruar, së bashku me një dorezë të sipërme teleskopike për rehati shtesë gjatë funksionimit.

Pastroni me efikasitet, ruani mirë:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36064-00004)
 • Lëshoni fuqinë e pastrimit të thellë me shpejtësinë e furnizimit me ujë 140 bar dhe 390 l/h, të gjitha ndërkohë që funksionojnë dukshëm më të qetë me motorin e tij induksion
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi automatik i ndalimit për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Hapësira e ruajtjes së aksesorëve dhe mbajtësja e kabllove mbajnë gjithçka të organizuar dhe të aksesueshme
 • Kompleti standard i aksesorëve duke përfshirë shtizën me presion të lartë/të ulët, heshtë turbo dhe kokën e hundës rotox për detyra të ndryshme pastrimi
 • Doreza e sipërme teleskopike dhe doreza dytësore për funksionim të rehatshëm dhe ergonomik

Aksesorët e përfshirë:

 • Armë G19 me bashkim të shpejtë të integruar
 • Zorra 1/4 18MPA 8M
 • Shtizë me presion të lartë/të ulët S’99 1.025
 • Lance S’12 pa kokë hundë me bashkim të shpejtë
 • Koka e hundës Rotox D.1,025 me bashkim të shpejtë
 • Lidhës i hyrjes së bashkimit të shpejtë me filtër të kontrollueshëm

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj i vetëm për pajisjet e pastrimit premium dhe miqësore për përdoruesit. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR LVR5 140 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, funksionimin e qetë, performancën e fuqishme dhe veçoritë e përshtatshme, është mjeti i përsosur për të përballuar pa mundim sfidat e pastrimit të thellë dhe për të ruajtur një mjedis të qetë.

Mos prit më. Porositni LAVOR LVR5 140 sot dhe transformoni përvojën tuaj të pastrimit në një udhëtim të qetë dhe efikas drejt sipërfaqeve të pastra me gaz!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent H1145

Katalit transparent H1145

Sold by Bojra Tirana
L1,600L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE EPOKSIDE ME BAZE UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG4041
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Minio - Kraft Paints
Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140
Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart