Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE

L1,900

 • Përmasat afërsisht 12 x 8 x 8 cm
 • Sistem profesional i lucidimit me shkumë
 • I përshtatshëm për t’u përdorur me trapanin elektrik dhe pajisjen e lucidimit
 • Përdoret për lucidimin dhe vulosjen e bojës për të përmirësuar ndriçimin e makinës
 • Sfungjer i butë me ngjyra të ndryshme për lucidim të detajeve të makinës
 • Forma unike e konit e shkëlqyer për parafango dhe pika të tjera të vështira për t’u arritur

L1,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE

SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE

 • Përmasat afërsisht 12 x 8 x 8 cm
 • Sistem profesional i lucidimit me shkumë
 • I përshtatshëm për t’u përdorur me trapanin elektrik dhe pajisjen e lucidimit
 • Përdoret për lucidimin dhe vulosjen e bojës për të përmirësuar ndriçimin e makinës
 • Sfungjer i butë me ngjyra të ndryshme për lucidim të detajeve të makinës
 • Forma unike e konit e shkëlqyer për parafango dhe pika të tjera të vështira për t’u arritur

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

Sold by Bojra Tirana
L1,000L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento 2K per dyshem dhe mure
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX
NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Adeziv tapeti për dysheme
SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE
SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart