Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko me bazë uji Hansa Spachtel

• Nuk krijon çarje
• Pa tkurrje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko me bazë uji Hansa Spachtel

Stuko me bazë uji Hansa Spachtel

Stuko me bazë uji, akrilik-silikon, gati për përdorim, e përshtatshme për stukim në sipërfaqe të brendshme

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk krijon çarje
• Pa tkurrje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, të sipërfaqeve murale të brendshme, të betonit, të sipërfaqeve të dhomave, kuzhinave, tualeteve, etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko me bazë uji Hansa Spachtel


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko me bazë uji Hansa Spachtel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE E ZEZE MAT MASTER NITROFAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI 3M 09376 "KOKE-BLU"
POLISH LUCIDIMI 3M 09376 "KOKE-BLU"
- 32%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar plastik DEUTSCHCOLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Picasso Classic VN-35 Ultra White
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart