Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Thasë Boshë Polipropileni

Add your review

  • Gjerësi: 30cm deri në 2.2m
  • Gjatësi: Deri në 8m

@ Albi Plastic
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Thasë Boshë Polipropileni

Thasë Boshë Polipropileni

Kjo çanta përdor në furnizim ushqimi për kërkesat e paketimit të industrive si pleh, ushqim, kimikate, ndërtim dhe bujqësi me linjën e saj cilësore të produkteve.

Liner përdoret për të parandaluar rrjedhjen nga ruajtja e materialeve të llojit pluhur dhe të lëngshëm, gjithashtu ndihmon në parandalimin

  • Gjerësi: 30cm deri në 2.2m
  • Gjatësi: Deri në 8m

Njihuni me produktet tona ALBI PLASTIC

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thasë Boshë Polipropileni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Plastmas për Sera
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhëse Rrushi
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thasë për Fidan
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Film Stretch Plastik transparent për paketim
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Plastmas për Silazh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spango për sera
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart