Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

Add your review

L2,600L11,900

Bojë me tretës me bazë rrëshira akrilike, e përshtatshme për shënjimin e rrugës. Ka rezistencë të lartë ndaj ngjitjes, konsumimit dhe përdorimit.

  • Nuk nxihet
  • Thahet shpejt
  • I reziston kushteve të pafavorshme të motit
  • Ngjitje dhe elasticitet i shkëlqyeshëm
  • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumimit
  • Ruan shkëlqimin me kalim e kohës
SKU: N/A Tag:

L2,600L11,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

VECHRO PRO ACRYLIC ROAD MARKING PAINT

Bojë më e hollë me bazë rrëshira akrilike, e përshtatshme për shënjimin e rrugëve, aeroporteve, parkingjeve të shtruara me katran, beton, etj. Ka ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyer në substratet e lartpërmendura, por edhe në sipërfaqet metalike, suvatë, fletët metalike. Ndriçimi i saj nuk ndryshon me kalimin e kohës, përdoret edhe në kushte të pafavorshme të motit, në mënyrë që të jetë gjithmonë i dukshëm. Është shumë e qëndrueshme për t’u përdorur dhe nuk njolloset nga gomat e makinave, madje as në muajt e verës, kur temperaturat janë mjaft të larta. Ka rezistencë të shkëlqyer ndaj konsumimit. Thahet aq shpejt sa sipërfaqja mund të përdoret edhe një orë pas aplikimit. Sfera të vogla të veçanta prej qelqi mund të shtohen në bojë, të cilat për shkak të reflektimit e bëjnë vijën të dukshme edhe gjatë natës, si edhe mund të shtohet gjithashtu rërë e veçantë që siguron veti kundër rrëshqitjes për rrugën.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja që do të lyhet duhet të pastrohet plotësisht nga lënda e huaj dhe pluhuri para se të aplikohet boja.

APLIKIMI

Përziheni bojën mirë përpara përdorimit dhe gjatë aplikimit. Boja aplikohet në një shtresë në trashësinë e dëshiruar.

PASTRIMI I MJETEVE

Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me hollues Nr. 1 Vechro.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e dhomës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Shmangni aplikimin në kushte të këqija, pasi mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK   INSTAGRAM   YOUTUBE

Specification: BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Sold by VECHRO
L850L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Sold by VECHRO
L950L2,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

Sold by VECHRO
L1,050L3,250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Sold by VECHRO
L900L2,900
BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT
BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

L2,600L11,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart