Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO VECHRO FAST CRET

L500L1,600

Suva e riparueshme me fibër me vendosje të shpejtë. E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E përsosur për riparime.

  • Rezistencë e shkëlqyer inxhinierike
  • Ngjitje e fortë
  • Zgjidhje ideale për punët e shtëpisë
SKU: N/A Tag:

L500L1,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO VECHRO FAST CRET

STUKO VECHRO FAST CRET

Suva e riparueshme me fibër me vendosje të shpejtë. E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E përsosur për riparime.

  • Rezistencë e shkëlqyer inxhinierike
  • Ngjitje e fortë
  • Zgjidhje ideale për punët e shtëpisë

 

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: STUKO VECHRO FAST CRET


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO VECHRO FAST CRET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

Sold by VECHRO
L3,300L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES POLIURETANI ISOLOR DURAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL HYDRO

BOJË PËR PLLAKA DULISOL HYDRO

Sold by VECHRO
L2,500L5,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

Sold by VECHRO
L600L3,800
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart