Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER

Add your review

L600L3,900

Astar anti-gërryes i gjeneratës së re me pak aromë gjatë aplikimit. Pa pigmente toksike.

  • Mbrojtje ndaj kalbëzimit
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • Nuk përmban pigmente toksike
  • Me pak aromë
  • I butë në përdorim dhe përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A Tag:

L600L3,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER

ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER

Astar i shkëlqyer anti-gërryes i gjeneratës së re, me përmbajtje të ulët POA dhe me pak aromë gjatë aplikimit. Mund të përdoret për të lyer me astar çdo lloj sipërfaqeje prej metali. Arrin mbrojtje efikase kundër gërryerjes edhe në sipërfaqet e ekspozuara ndaj një ambienti të fortë oksidues. Ngjitje e
shkëlqyer. Nuk përmban pigmente toksike. Mundëson punim të thjeshtë dhe përhapet mrekullisht mirë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, ndryshku; aplikoni letër smerili dhe pastroni tërësisht pluhurin.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa të OXIDOL mbi sipërfaqet e përgatitura në mënyrën e duhur. Si bojë përfundimtare mund të aplikoni GUMILAK metal, SMALTOLUX extra ose çdo llak VECHRO.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

SHËNIME

Për më shumë informacion për substancat e rrezikshme të produktit, shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produktit (FDSP).

UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

Sold by VECHRO
L600L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Sold by VECHRO
L600L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOPLAST UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR
ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER
ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER

L600L3,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart