Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

Add your review

L800L2,400

Dora e dytë e bojës për drurin dhe MDF, me veti mbushëse. Veti të shkëlqyera nivelimi. Fërkohet lehtësisht me letër smerili.

  • Substrat i gjeneratës së re
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • Me pak aromë
  • Përdorim i butë, përhapje e shkëlqyer
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Fërkohet lehtësisht dhe rilyhet shumë shpejt
SKU: N/A Tag:

L800L2,400

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

Nënshtresa e gjeneratës së re e përbërë nga rrëshira alkide të veçanta, për aplikime të brendshme dhe të jashtme me përmbajtje të ulët të POA dhe me pak aromë gjatë aplikimit. Mund të përdoret në sipërfaqe të reja dhe/ ose në sipërfaqe prej druri dhe MDF të përpunuara me spatul. Siguron mbushje të mirë, është e butë në përdorim, ka përhapje dhe mbulim të shkëlqyer, fërkohet lehtë dhe rilyhet shpejt.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, pluhuri, vajrat, bojërat e vjetra, mbetjet, etj. Aplikoni letër smerili në mënyrë të njëtrajtshme. Aplikoni astar në sipërfaqet metalike me 1 shtresë të astarit kundër gërryerjes OXIDOL. Për sipërfaqet e reja prej druri me nyja, hiqni ose digjni nyjat.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa të SMALTOLUX VELATOURA extra. Si bojë përfundimtare mund të aplikoni SMALTOLUX extra ose çdo llak VECHRO .

ASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me hollues dhe ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.
SHËNIME
Produkti nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me legjislacionin në fuqi. Plotëson kriteret për marrjen e etiketës ekologjike 312/2014/KE Mund të gjeni më shumë informacion në Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Produkteve (FDSP).
UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT
Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

Sold by VECHRO
L2,000L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX METAL EFFECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

Sold by VECHRO
L1,900L5,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL
ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

L800L2,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart