Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Add your review

L950L2,950

Llak alkid transparent dekorativ dhe mbrojtës për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Përbërja e veçantë mbron shtresën nga shkaktarët e infeksioneve, kërpudhat dhe lagështia.

  • Mbron membranën nga kalbja
  • Filtra UV
  • Mban elasticitetin
  • Parandalon rritjen e kërpudhave nga lagështia
  • Performancë e shkëlqyer
  • Përdoret me lehtësi dhe përhapet në mënyrë fantastike.
SKU: N/A Tag:

L950L2,950

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Llak druri mbrojtës dhe dekorativ, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, bazuar në rrëshira alkide të modifikuara posaçërisht. Rekomandohet për lyerjen e strukturave prej druri, të tilla si dyert, kornizat, parmakët, trarët, tavanet, grilat e dritareve, pjergullat, mobiliet e kopshtit, gardhet prej druri etj. Përmban pigmente të përshtatshme, të cilat nuk ndryshojnë pamjen dhe bukurinë natyrale të drurit, si dhe filtra UV, të cilat sigurojnë mbrojtje efektive kundër rrezatimit ultraviolet. Për shkak të përbërjes së tij mbron shtresën e bojës nga dekompozimi, rritja e kërpudhave dhe lagështia. Ruan
elasticitetin në mënyrë që të mund të ndjekë lëvizjen natyrale të drurit. Siguron performancë të shkëlqyer; punohet lehtë dhe përhapet jashtëzakonisht mirë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, lagështia; sipërfaqja gjithashtu duhet të pastrohet me rërë dhe të pastrohet plotësisht nga pluhuri. Aplikoni një shtresë të ruajtësit të drurit SMALTOXYL BASE në drurë të rinj për mbrojtje efektive kundër insekteve (krimbave të drurit).

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy – tre shtresa SMALTOXYL DECO në sipërfaqe të thata dhe plotësisht të pastra.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e hapësirës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ekspozimi në diell.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK DRURI SMALTOXYL DECO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK DRURI SMALTOXYL DECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GRAFIATO ME KOKRRIZA PRO PRIMER PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES POLIURETANI ISOLOR DURAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST FIX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart