Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Add your review

L600L5,400

Bojë emulsioni e rrafshët ekologjike, me cilësi maksimale për përdorim të brendshëm. Bardhësi dhe fuqi mbuluese e shkëlqyer. Shkallë e shkëlqyeshme përhapjeje dhe rezistencë ndaj larjes/ pastrimit.

  • Performancë dhe mbulim i lartë
  • Bardhësi e lartë
  • Rezistencë ndaj larjes
  • Rezistencë ndaj përdorimit
  • Me pak aromë
  • Përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A Tag:

L600L5,400

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Bojëra emulsioni mat dhe EKOLOGJIKE të cilësisë së lartë, të përshtatshme për lyerjen e mureve, suvave, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, murit të gipsit. SMALTOPLAST extra janë me pak aromë dhe kombinojnë bardhësinë me një nivel të lartë mbulimi dhe performancë të shkëlqyer. Përhapen në mënyrë të jashtëzakonshme, të lehta për tu përdorur dhe nuk krijojnë plasaritje. Janë shumë rezistente ndaj alkaleve dhe kanë rezistencë të shkëlqyer ndaj larjeve të shpeshta (EN 13300 / EN 11998, kategoria 1). Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për t’u siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja e lyer me bojë duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, ndryshku, myku ose mbetjet e lagështisë. Aplikoni astarin Smaltoplast Universal Primer, ndërsa në sipërfaqet me probleme nga njollat e nikotinës, tymit, tymrave të radiatorit, duhanit, markerave, bojërave, kërpudhave, mykut, lagështirës, vajrave, shkrimeve në mure aplikoni astarin SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa SMALTOPLAST extra. Minimizon shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m2 dhe për dy shtresa, nevojitet 1,6 lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të SMALTOX hidro apo SMALTOPLAST extra në një nuancë gri S 1502-Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj., ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë, duke përdorur një bazë më të errët.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VECHRO PRO ACRYLIC PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

Sold by VECHRO
L3,300L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

Sold by VECHRO
L3,300L10,500
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

L600L5,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart