Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Tretës White Spirit

L300

White Spirit me pak aromë janë përzierje të parafinës, cikloparafinës dhe hidrokarbureve aromatike me diapazon vlimi ndërmjet 160 – 200°C. Janë ujë i pastër – lëngje të bardha, kimikisht të qëndrueshëm dhe jo-gërryese dhe kanë një aromë të butë.

L300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Tretës White Spirit

Tretës White Spirit

Me pak aromë janë përzierje të parafinës, cikloparafinës dhe hidrokarbureve aromatike me diapazon vlimi ndërmjet 160 – 200°C. Janë ujë i pastër – lëngje të bardha, kimikisht të qëndrueshëm dhe jo-gërryese dhe kanë një aromë të butë.

Njihuni me produktet tona VECHRO

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tretës White Spirit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Sold by VECHRO
L450L7,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS DRURI SMALTOXYL HYDRO PRESERVATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX METAL EFFECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

Sold by VECHRO
L1,050L5,700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart