Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

Add your review

L1,050L5,700

Bojë emulsioni e rrafshët ekologjike, me cilësi maksimale për përdorim të brendshëm.

  • Performancë dhe mbulim i lartë
  • Bardhësi e lartë
  • Rezistencë ndaj larjes
  • Rezistencë ndaj përdorimit
  • Me pak aromë. Përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A Tag:

L1,050L5,700

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

Llak druri me cilësi të lartë i gjeneratës së re, i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, me përmbajtje të ulët të POA dhe me pak aromë gjatë aplikimit. Ideal për aplikime në sipërfaqet prej druri dhe metali. Siguron veshje të përsosur dhe forcë të shkëlqyer mekanike. Ruan shkëlqimin dhe është së tepërmi rezistent ndaj ujit. Një zgjidhje ideale për rinovime falë performancës së tij të lartë të mbulimit. Përhapet në mënyrë fantastike dhe është e lehtë për t’u punuar. Ka rezistencë të shtuar ndaj zverdhjes dhe veti të shkëlqyera tharjeje. Nuk përmban plumb dhe krom. I disponueshëm në veshje me shkëlqim, saten dhe mat. Për të shmangur zverdhjen në ambiente të brendshme me ndriçim të dobët, rekomandohet të përdoret llaku me bazë uji SMALTOLUX Hydro.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqet duhet të pastrohen nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e vjetra të rrjepura, pjesët e lirshme, etj. Para aplikimit, rekomandohet smerilim i mirë,
veçanërisht nëse është bojë vaji e vjetër dhe gjithashtu kërkohet pastrimi i duhur i pluhurit. Lyeni sipërfaqet prej druri me 1-2 shtresa astar SMALTOLUX VELATOURA, sipërfaqet prej metali me 1 shtresë astar kundër gërryerjes OXIDOL.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa SMALTOLUX extra të holluara sa duhet.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VECHRO PRO ANTIGRAFFITI PU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Sold by VECHRO
L700L8,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E LEHTË SMALTOFILL EASY PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

L1,050L5,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart