Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Add your review

L700L8,900

Astar akrilik transparent me bazë tretësi me veti të shkëlqyera rezistence ndaj ujit, ngjitëse dhe depërtimi. E përshtatshme për përdorim të jashtëm në sipërfaqe të reja poroze dhe në bojëra të vjetra të paqëndrueshme.

  • Përmirësim i ngjitjes përfundimtare të bojës
  • Nuk zverdhet me kalimin e kohës
  • Aplikohet në sipërfaqe të shumta
  • Ndihmon në izolimin e çative
  • Kursen dorën e fundit të lyerjes
SKU: N/A Tag:

L700L8,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Astar akriliku ideal për përdorim në sipërfaqe të ambienteve të jashtme. Për shkak të përbërjes së tij, ai depërton në sipërfaqe poroze si llaçi, suva, stuko, pllaka gipsi, ngjitës, sipërfaqe betoni, tulla, mure të lyer me bojë të mëparshme dhe në të njëjtën kohë i përforcon ato. Redukton përthithjen e këtyre sipërfaqeve dhe kështu kursen një sasi të konsiderueshme të bojës përfundimtare. Përveç kësaj veçorie, ai përmirëson ngjitjen e shtresës tjetër. Përdoret gjithashtu si astar për izolimin e çatisë. Vechro Pro Smaltodur rekomandohet në vend të mënyrës tradicionale të astarit me vaj liri, pasi thahet shpejt dhe nuk zverdhet me kalimin e kohës ose astar akriliku, sepse arrin depërtim, ngjitje dhe rezistencë më të mirë ndaj alkalineve. Mundëson punim të thjeshtë dhe përhapet mrekullisht mirë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për të siguruar ngjitjen e duhur të produktit, pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, yndyrat, vajrat, copat e vjetra të bojës, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtësisht sipërfaqen.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni një shtresë dhe nëse është e nevojshme dy shtresa SMALTODUR. Smaltoplast Acrylic 100%, Smaltoplast Extra dhe çdo akrilik Vechro apo emulsioni ose boje mund të përdoret si bojë përfundimtare.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbani mjetet “të njoma” në enë me bojë. Kullojeni astarin mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse astari thahet mund të pastrohet vetëm me holluesin Smaltolux White Spirit dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e ambientit 8-30 ° C dhe lagështia relative më e ulët se 80%, si edhe lagështia e ulët në sipërfaqet e jashtme. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e bojës në fund.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Sold by VECHRO
L600L5,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

Sold by VECHRO
L3,300L10,500
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

L700L8,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart