Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO

Add your review

L750L5,300

Bojë emulsioni mat ekologjike për përdorim të brendshëm. E përshtatshme për mure, beton, panele gipsi, suva. Aplikohet me lehtësi dhe ka veçori nivelimi shumë të mirë. Rezistencë shumë e mirë ndaj alkaleve dhe larjes (EN 13300, Klasa 1: E bardhë & bazë Ρ, Klasa 2: baza D & TR).

  • Ekologjike
  • Qëndrueshmëri pas pastrimit të shpeshtë me ujë
  • Me pak aromë
  • Përdorim i butë, përhapje e shkëlqyer
SKU: N/A Tag:

L750L5,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO

BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO

Bojë akrilike mat EKOLOGJIKE për përdorim të brendshëm. E përshtatshme për lyerjen e mureve, suvave, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, murit të gipsit. Vechro Pro Vinyl Eco ka pak aromë dhe kombinon bardhësi dhe mbulim të lartë si dhe performancë të shkëlqyer. Përhapet në mënyrë të shkëlqyer dhe është e lehtë për t’u punuar. Ka rezistencë të mirë ndaj alkaleve dhe rezistencë shumë të mirë ndaj larjes së shpeshtë (EN 13300, Kategoria 1: E bardhë & bazë Ρ, Kategoria 2: baza D & TR). Përmbajtje minimale e substancave të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për të siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja e lyer duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, ndryshku, myku ose mbetjet e lagështisë. aplikoni astarin duke përdorur Smaltoplast Universal Primer, ndërsa sipërfaqet me njolla nikotine, smogu, tymi radiatorësh, tymi duhani, stilolapsi me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vaji, shkrimesh në mur janë lyer fillimisht duke përdorur SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa Vechro Pro Vinyl Eco. Minimizoni shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10m2 dhe me dy shtresa, do t’ju duhet 1,6 lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të Smaltox Hydro ose Vechro Pro Vinyl Eco në një nuancë gri S 1502-Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj. ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë duke përdorur një bazë më të errët.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VECHRO PRO ANTIGRAFFITI PU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VECHRO PRO ACRYLIC PLASTER
BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO
BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO

L750L5,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart