Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Add your review

L1,300L5,600

Bojë çimentoje akrilike për përdorim të jashtëm. Ideale për lyerje të shpeshtë. E disponueshme në ngjyrë të bardhë.

  • Përhapje e shkëlqyer
  • Performancë e lartë
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Bardhësi e lartë
  • Zgjidhje financiare ideale
SKU: N/A Tag:

L1,300L5,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Bojë akrilike për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të reja ose rilyerjen e mureve, suvave, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, mureve të gipsit dhe betonit pas përgatitjes së duhur. Kjo bojë është një kombinim i mbulimit të shkëlqyer, performancës dhe bardhësisë me punim dhe përhapje të shkëlqyer. Është një zgjidhje me kosto efektive, ideale për zonat që kërkojnë lyerje të shpeshtë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtë sipërfaqen. Lyeni me Smaltoplast Universal Primer ose me astar SMALTODUR sipërfaqet e lyera me gëlqere, ngjitës, bojëra të vjetra ose sipërfaqet e reja dhe me astar SMALTOX hydro ose SMALTOX mono sipërfaqet e ndotura me njolla nikotine, gazra shkarkimi, tymra radiatori, smog, shenja të stilolapsave më furçë, myk, lagështi, vajra.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa me VINYFLEX ACRYLIC.

MJETET E PASTRIMIT

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini
ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

SHËNIME

Produkti VINYFLEX ACRYLIC nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me Legjislacionin Evropian dhe Kombëtar në fuqi.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT GUMILAK METAL HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

Sold by VECHRO
L400L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

Sold by VECHRO
L700L8,300
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

L1,300L5,600

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart