Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ

Add your review

L3,500

Astar hibrid me bazë uji me pak aromë dhe lidhës me VOC të ulët. E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm në sipërfaqe prej betoni, gipsi, mur gipsi, çimentoje, mozaiku, pllaka, MDF, druri dhe metali.

  • Inovative dhe me pak aromë
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • Rezistente ndaj lagështisë
  • Rezistencë e shkëlqyer ndaj alkaleve
  • Tharje e shpejtë
  • Ngjitje e shkëlqyer

L3,500

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ

ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ

Me pak aromë, përmbajtje e ulët POA, astar hibrid i tretshëm në ujë. Për përdorim tranzit, “material ndërlidhës” mbi sipërfaqet e çimentos, suvasë, bordin e çimentos, pllaka gipsi, polisterenin e zgjeruar ose të shtrydhur, betonin e gazuar, blloqe betoni, mozaikë, tulla, kompensata për përdorim në marinë, dërrasa fibroze me densitet të mesëm, dhe sipërfaqe të tjera druri ose metali, ngjitje tullash, llaç çimentoje, me shpërndarje me shpatull për stuko dhe materiale të tjera të ngjashme. Përdorim i brendshëm & për ambiente të jashtme. Zëvendëson suvanë e trashë. Është rezistent ndaj alkalineve dhe lagështisë. Ngjitje e shkëlqyer. Pas aplikimit krijon një sipërfaqe të ashpër. Gati për përdorim.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet e vajrave, pjesëve të lira, pluhurit dhe mykut.

APLIKIMI

Përzieni mirë para përdorimit pasi të keni holluar bojën me ujë. Vendosni 1-2 shtresa Vechro Pro Bondfix Quartz në sipërfaqe, në mënyrë që të arrini
sipërfaqen e ashpër të dëshiruar.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë dhe pas aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3-4 javë para se t’u vendoset astari.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.
SHËNIME
Produkti nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me legjislacionin në fuqi. Më shumë informacion për etiketat e substancave të rrezikshme të produktit në përputhje me legjislacionin Evropian dhe atë kombëtar mund të gjeni në Fletën e të Dhënave të Sigurisë (SDS) të produktit.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

Sold by VECHRO
L2,000L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

Sold by VECHRO
L2,600L11,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Sold by VECHRO
L950L2,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Sold by VECHRO
L450L7,200
ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ
ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart