Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Add your review

L900L2,900

Vaj tiku me bazë uji për mbrojtjen e sipërfaqeve prej druri për përdorim të jashtëm. Përmban filtra UV që sigurojnë mbrojtje të lartë kundër mykut dhe rrezatimit UV. Produkti është rezistent ndaj ujit dhe është krijuar posaçërisht për të depërtuar në sipërfaqet prej druri duke ofruar mbrojtje ndaj lagështirës dhe çarjeve, ndërsa në të njëjtën kohë, përmirëson bukurinë natyrale të drurit të fortë.

  • Një përbërës
  • Filtra UV të veçanta
  • I përshtatshëm për drurë të fortë
  • Largon ndotësit e ajrit
  • Mbron nga lagështia
  • Thahet shpejt dhe nuk formon shtresë
SKU: N/A Tag:

L900L2,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Vaj i ngopur me bazë uji me një përbërës të përshtatshëm për mbrojtjen e sipërfaqeve prej druri për aplikim në mjedise të jashtme. Falë përbërjes së tij të veçantë, ai depërton në sipërfaqen prej druri, duke ofruar mbrojtje ndaj lagështirës, tharjes dhe çarjeve, pa ndryshuar bukurinë natyrore të drurit të fortë.

Siguron mbrojtje të shtuar kundër ndotjes së ajrit, rritjes së mykut, gërryerjes dhe rrezatimit diellor për shkak të filtrave të veçantë UV që përmban.

Ideal për mbrojtjen e drurëve të fortë si druri tik, mogani, iroko, etj. I përshtatshëm edhe për sipërfaqe të jashtme prej druri si pjergulla, orendi, tarraca, etj. Thahet shpejt dhe nuk formon shtresë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të jetë e thatë, e pastër nga pluhurat, yndyra, vaji, boja e vjetër e ciflosur, copëza të shkëputura, etj., dhe pa gjurmë rrëshire apo produkte mbrojtëse të aplikuara më parë. Sipërfaqet e gërryera duhet të zmerilohen derisa të shfaqet druri i zhveshur. Në rastin e drurit të planifikuar për pamje me shkëlqim/saten, gërvishteni lehtë me letër zmerile të imët. Kjo ndihmon për të hapur poret dhe lejon depërtimin e Smaltolux hydro TEAK OIL.

APLIKIMI

TEAK OIL HYDRO është i gatshëm për përdorim. Përziheni mirë përpara aplikimit. Vendosni një shtresë Smaltolux hydro TEAK OIL përgjatë vijave të drurit. Me të humbasë pamjen e tij “të lagësht” (thahet), vendosni shtresën e dytë. Përsëritni të njëjtin proces nëse është e nevojshme. Në rastin kur druri është poroz, si dhe në kushte ekstreme si ekspozimi i vazhdueshëm në rrezet e diellit, në zona të lagështa, etj., vendosni 3-4 shtresa Smaltoxyl hydro TEAK OIL. Rekomandohet që Smaltoxyl TEAK OIL të aplikohet një herë në vit për mirëmbajtje dhe mbrojtjen e duhur dhe afatgjatë të sipërfaqes së drurëve.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL HYDRO

BOJË PËR PLLAKA DULISOL HYDRO

Sold by VECHRO
L2,500L5,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Sold by VECHRO
L850L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

Sold by VECHRO
L2,000L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Sold by VECHRO
L1,600L4,800
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

L900L2,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart