Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL

Add your review

L600L3,900

Astar i veçantë anti-gërryes i përshtatshme për metale pa përbërje hekuri, të tilla si alumini, çeliku i galvanizuar, çeliku i pandryshkshëm dhe bakri.

  • Ngjitje e fortë
  • Mbrojtje ndaj kalbëzimit
  • E butë në përdorim
  • Astar me një përbërës
SKU: N/A Tag:

L600L3,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL

ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL

Astar i veçantë me një përbërës, me bazë holluesi, kundër gërryerjes, për aplikime në sipërfaqe jo të hekurta si alumin, fletë metali e galvanizuar, çelik i pandryshkshëm, bakër. Siguron ngjitje të lartë të bojës dhe sistemit të mbrojtjes që do të aplikohet në sipërfaqet e lartpërmendura. Mundëson punim të thjeshtë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, ndryshku, etj. Aplikoni letër smerili dhe hiqni tërësisht pluhurin.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një shtresë ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL. Fërkojeni me letrën e duhur smerili. Si shtresë përfundimtare, mund të aplikoni GUMILAK metal.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

SHËNIME

Mund të gjeni më shumë informacion në Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produkteve (FDSP).
UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT
Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOPLAST UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

Sold by VECHRO
L650L6,900
ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL
ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL

L600L3,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart