Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

Add your review

L850L2,700

Astar shumë i fuqishëm anti-gërryes për metalet me hekur. Siguron mbrojtje të shkëlqyer ndaj korrozionit edhe në sipërfaqet e ekspozuara ndaj një ambienti të fortë oksidativ. Nuk përmban pigmente toksike.

  • Mbrojtje ndaj kalbëzimit
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • I butë në përdorim, përhapet në mënyrë fantastike
  • Tharje e shpejtë
  • Nuk përmban pigmente toksike të fshehura

 

SKU: N/A Tag:

L850L2,700

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

Astar i shkëlqyer kundër gërryerjes i llojit MINIO, me përmbajtje të ulët POA. Mund të përdoret për të lyer me astar çdo lloj sipërfaqeje prej hekuri. Arrin mbrojtje efikase kundër gërryerjes edhe në sipërfaqet e ekspozuara ndaj një ambienti të fortë oksidues. Ngjitje e shkëlqyer. Nuk përmban pigmente toksike kundër gërryerjes. Mundëson punim të thjeshtë dhe përhapet mrekullisht mirë. Tharje e shpejtë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, ndryshku; aplikoni letër smerili dhe pastroni tërësisht pluhurin.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa Oxidol Minio. Si ngjyrë përfundimtare mund të aplikohet Gumilak metal, Smaltolux extra ose Smaltolux hydro rast pas rasti.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini
ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

SHËNIME

Mund të gjeni më shumë informacion në Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produkteve (FDSP).

UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

 

Specification: ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

Sold by VECHRO
L1,900L5,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES POLIURETANI ISOLOR DURAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX METAL EFFECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOPLAST UNIVERSAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart