Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC

Add your review

L700L7,500

Boja ekologjike Nr. 1, 100% akrilike, me cilësi të lartë, me pak aromë, për përdorim të jashtëm. Ngjitje e fortë dhe rezistencë ndaj alkaleve. Mbrojtje afatgjatë ndaj rrezatimit UV dhe ndaj kushteve të pafavorshme të motit.

  • Me pak aromë
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Rezistencë ndaj alkaleve
  • Rezistencë e mirë ndaj ujit
  • E lehtë për tu aplikuar
  • Rezistencë ndaj UV
SKU: N/A Tag:

L700L7,500

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC

Bojë 100% akrilike ekologjike, me cilësi të lartë për lyerjen dhe mbrojtjen e muraturave të jashtme. Me pak aromë. E përshtatshme për lyerjen e mureve të reja ose të rilyera, suvave, betonit. Siguron ngjitje të shkëlqyer, ka rezistencë të lartë ndaj alkaleve dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj rrezatimit ultraviolet dhe kushteve të pafavorshme të motit. Përbërja e saj e veçantë garanton rezistencë shumë të mirë ndaj ujit të sipërfaqeve të trajtuara. E lehtë për tu aplikuar, ka performancë të lartë, mbulim, bardhësi dhe nuanca me qëndrueshmëri të shkëlqyer. Krijon një sipërfaqe mat kadifeje me një indeks të lartë të reflektimit të dritës së diellit duke garantuar temperatura më të ulëta të sipërfaqes krahasuar me materialet e tjera të veshjes (të bardha). Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshë (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtë sipërfaqen. Në sipërfaqet e lyera me gëlqere, ngjitës, bojëra të vjetra ose në sipërfaqet e reja aplikohet astar Smaltoplast Universal Primer, ndërsa në sipërfaqet me njolla nikotine, tymi, smogu radiatori, duhani, stilolapsi me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vajrash, shkrime në mure janë aplikohet astar SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni një ose dy shtresa SMALTOPPLAST 100% ACRYLIC, duke e përhapur në mënyrë të njëtrajtshme. Minimizon shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m2 dhe me dy shtresa, do t’ju duhet 1,6 lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të SMALTOX hydro ose SMALTOPLAST 100% Akrilike në një nuancë gri S 1502-Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj. ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë duke përdorur një bazë më të errët. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3-4 javë para se tu aplikohet astari.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Sold by VECHRO
L450L7,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Sold by VECHRO
L950L2,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

Sold by VECHRO
L3,300L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tretës White Spirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E LEHTË SMALTOFILL EASY PUTTY
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC

L700L7,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart