Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

Add your review

L650L6,900

Astar i bardhë ekologjik akrilik me bazë uji për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Izolon ndotësit dhe njollat.

  • Ekologjike & me pak aromë
  • Pamje e shkëlqyer
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Thahet dhe kthehet shpejt
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Parandalon rishfaqjen e njollave
SKU: N/A Tag:

L650L6,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

Astar akrilik i tretshëm në ujë, ekologjik, pa aromë dhe me përmbajtje minimale të POA-së, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. I përshtatshëm për vendosje astari dhe izolim të papastërtive dhe njollave në sipërfaqet e mureve dhe tavanit. Ideale për rinovime, parandalon rishfaqjen e njollave nga nikotina, tymrat e shkarkimit, tymrat, shënjuesit, bojërat, lagështia e vjetër dhe kërpudhat në shtresën përfundimtare të bojës, duke siguruar një lyerje efektive dhe ekonomike, për shkak të shtresave më të pakta të bojës që nevojiten në fund. I përshtatshëm gjithashtu si astar për ngjitës, suva, pllaka gipsi, llaç, çimento, sipërfaqeve të vjetra me bojë vaji. Siguron ngjitje të shkëlqyer, mbulim shumë të mirë, thahet dhe rilyhet shpejt me smalt
të tretshëm në ujë dhe lyerje me akrilik. Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, ndryshku; aplikoni letër smerili dhe pastroni tërësisht pluhurin.

APLIKIMI

Përzieni mirë para përdorimit pasi të keni holluar bojën me ujë. Aplikoni 1-2 shtresa Smaltox hydro në mënyrë të njëtrajtshme mbi sipërfaqe. Në sipërfaqet me një probleme intensive të njollave, vendosni 2 shtresa Smaltox hydro me hollimin më minimal të mundshëm për një veprim më efektiv. Rilyeni me SMALTOPLAST ACRYLIC 100%, SMALTOPLAST ekstra dhe me çdo bojë akrilike ose plastike nga VECHRO. Minimizoni shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m² dhe me dy shtresa, nevojitet 1,6 lt bojë.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini ato me ujë të ngrohtë me sapun. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

Sold by VECHRO
L850L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS DRURI SMALTOXYL HYDRO PRESERVATIVE
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

L650L6,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart