Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

Add your review

L700L4,400

Bojë llak me bazë tretësi e cilësisë së lartë me mbrojtje të lartë anti-gërryese.

  • Performancë dhe mbulim i lartë.
  • Fortësi dhe rezistencë mekanike e rritur
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • Karakteristika të përmirësuara anti-gërryese
  • Thahet shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme
  • Bojë ‘duco’ me cilësi të lartë
SKU: N/A Tag:

L700L4,400

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

Llak sintetik me cilësi të lartë, i gjeneratës së re, për aplikime të jashtme dhe të brendshme me përmbajtje të ulët të POA dhe veti të shtuara kundër gërryerjes. Ideal për çdo sipërfaqe metalike, ku synohet një veshje e shkëlqyer, më shumë fortësi dhe forcë mekanike. Ruan shkëlqimin dhe nuancën edhe në kushte të pafavorshme të motit. Thahet shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë trashësinë e shtresës dhe ka ngjitje të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj ujit. Ka efikasitet dhe mbulim të lartë dhe është i lehtë për t’u punuar. Me shtimin e ngurtësuesit GUMILAK me ngurtësi të lartë, ai thahet akoma më shpejt dhe arrin fortësi dhe rezistencë më të lartë ndaj kushteve të pafavorshme të motit.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, pluhuri, vajrat, bojërat e vjetra, mbetjet, ndryshku, etj. Aplikoni letër smerili në mënyrë të njëtrajtshme. Në
sipërfaqet metalike të reja, aplikoni një shtresë të astarit kundër gërryerjes OXIDOL.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa GUMILAK metal me mbrojtje të shtuar kundër gërryerjes.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me hollues dhe ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

SHËNIME

Për më shumë informacion për substancat e rrezikshme të produktit, shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produktit (FDSP).

UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

 

Specification: BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

Sold by VECHRO
L850L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES POLIURETANI ISOLOR DURAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Sold by VECHRO
L700L8,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

Sold by VECHRO
L2,600L11,900
BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO
BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

L700L4,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart