Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH

Add your review

L850L2,600

Bojë smalti me bazë tretësi me efekt përfundimtar të smaltuar.

  • Sipërfaqe e modeluar
  • Efekt dekorativ
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Forcë mekanike
  • Tharje e shpejtë
  • Mbrojtje ndaj kalbëzimit

 

SKU: N/A Tag:

L850L2,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH

BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH

Bojë e veçantë për përdorim industrial për mbrojtjen dhe dekorimin e sipërfaqeve metalike, pajisjeve elektrike, makinerive etj. Siguron një veshje me efekt goditje me çekiç me efekt të jashtëzakonshëm dekorativ, dhe në të njëjtën kohë mbulon defektet e sipërfaqes që do të lyhet. Ka ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqet e galvanizuara prej çeliku, alumini. Thahet shpejt dhe siguron forcë të mirë mekanike.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqet duhet të pastrohen nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e vjetra të rrjepura, pjesët e lirshme, etj. Para aplikimit, rekomandohet smerilim dhe pastrim i mirë i pluhurave. Për mbrojtje shtesë kundër gërryerjes në sipërfaqet metalike, rekomandohet lyerja me 1 shtresë astar OXIDOL kundër gërryerjes. Në sipërfaqet prej alumini ose të galvanizuara, rekomandohet lyerja me 1 shtresë astar WASH PRIMER.

APLIKIMI

Aplikoni një ose dy shtresa HAMMER FINISH për rezultate më të mira, duke e holluar sa duhet.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.
SHËNIME
Për më shumë informacion për substancat e rrezikshme të produktit, shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produktit (FDSP).
UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT
Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

Sold by VECHRO
L600L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

Sold by VECHRO
L1,050L5,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 2000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH
BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH

L850L2,600

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart