Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Add your review

L1,150L3,200

Astar rezistent ndaj ujit me bazë uji dhe me VOC (përbërës organikë të paqëndrueshëm) të ulët murature. E përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të muraturave të brendshme dhe të jashtme të niveleve mbi ose nëntokësore.

  • Inovative dhe me pak aromë
  • Përmbajtje minimale e VOC
  • Thahet shpejt
  • Ngjitje e shpejtë
  • Zgjidhja për sipërfaqet e lagështa
SKU: N/A Tag:

L1,150L3,200

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Astar i tretshëm në ujë, pa aromë, rezistent ndaj ujit dhe me përmbajtje minimale POA-je. I përshtatshëm për mbushjen me astar të mureve të brendshme ose të jashtme, të vendosura mbi ose nën tokë dhe kur rrjedh uji, ka lagështirë dhe duhen adresuar problemet e kripërave. Ideale për rinovime ku rishfaqja e lagështisë, kripërave dhe problemeve të tjera të lidhura me to nuk është e dëshirueshme. Gjithashtu i përshtatshëm për zonat
ku krijohen trysni negative. Siguron ngjitje të shkëlqyeshme, rezistencë ndaj alkaleve dhe mbulim të mirë. Thahet dhe mund të rilyhet shpejt, duke përdorur smalt të tretshëm në ujë dhe ngjyra akrilike.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet e vajrave, pjesëve të lira, pluhurit dhe mykut. Në rast se sipërfaqja ka problem serioze lagështie dhe/ose rrjedhje uji, duhet të kërkohen zgjidhje të tjera riparuese përpara aplikimit të Smaltox Water Stop.

APLIKIMI

Përzieni mirë para përdorimit pasi të keni holluar bojën me ujë. Aplikoni 2 shtresa Smaltox Water Stop në mënyrë të njëtrajtshme mbi sipërfaqe. Produkti nuk mund të ngjyroset!

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni mirë bojën nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30°C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë dhe pas aplikimit mund të ndryshojnë vetitë përfundimtare të produktit. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3-4 javë para se tu aplikohet astari.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

Sold by VECHRO
L800L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Sold by VECHRO
L450L7,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar anti-gërryes VECHRO PRO MINIO EXTRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

L1,150L3,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart