Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Add your review

L900L2,900

Llak thithës me ndërtim të ulët shtresor, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Formuluar posaçërisht për të mbrojtur shtresën nga shkaktarët e infeksioneve, rritja e kërpudhave dhe lagështia. Përmban filtra UV.

  • Llak druri me “ngjyrë mishi” tepër të zbehtë
  • Filtra UV
  • Nuk ndizet apo rripet
  • Merr ajër dhe është rezistent ndaj ujit
  • Mban elasticitetin
  • Parandalon rritjen e mykut dhe kërpudhave
SKU: N/A Tag:

L900L2,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Llak druri i hollë “ngjyrë mishi” që impregnohet dhe siguron mbrojtje efektive ndërkohë që nxjerr në pah bukurinë natyrale të drurit. Nuk çahet apo rripet, ruan elasticitetin dhe si rezultat ndjek lëvizjet natyrore të drurit ndërsa në të njëjtën kohë merr frymë dhe është rezistent ndaj drurit sepse nuk formon një shtresë në sipërfaqen e drurit por e depërton atë në një thellësi të caktuar. I përshtatshëm për çdo sipërfaqe druri siç janë dyert, kornizat, trarët, pjergullat, orenditë prej druri, gardhet prej druri etj. për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Për shkak të përbërjes së tij të veçantë mbron shtresën e formuar nga rritja e mykut dhe kërpudhave, ndërsa filtrat e posaçëm UV sigurojnë mbrojtje efektive nga rrezatimi ultraviolet.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, lagështia; sipërfaqja gjithashtu duhet të pastrohet me rërë dhe të pastrohet plotësisht nga pluhuri.

APLIKIMI

Përziheni mirë përpara përdorimit dhe gjatë lyerjes. Aplikoni dy – tre shtresa SMALTOXYL me bazë impregnimi në sipërfaqe të thata dhe plotësisht të pastra.

PASTRIMI I MJETEVE

Mbani mjetet “të njoma” në enë me bojë. Pas përdorimit, kullojeni bojën mirë në enë dhe pastrojeni menjëherë me hollues dhe sapun. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 10 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80%. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ekspozimi në diell.

ASGJËSIMI

Boja e tepërt nuk duhet të hidhet së bashku me mbetjet shtëpiake. Kërkoni këshilla nga qeverisja vendore për asgjësimin dhe grumbullimin e mbetjeve

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK DRURI SMALTOXYL BASE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK DRURI SMALTOXYL BASE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar anti-gërryes VECHRO PRO MINIO EXTRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

Sold by VECHRO
L1,050L3,250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Sold by VECHRO
L600L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E LEHTË SMALTOFILL EASY PUTTY
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart