Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY

L200L1,200

Stuko akrilike për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. I përshtatshëm për dru, suva, beton, mur gipsi.

  • Nuk pikon, mbushet në mënyrë të përsosur
  • E butë në përdorim
  • Përhapet njëtrajtësisht
  • Jep një sipërfaqe shumë të qëndrueshme
  • Është e lehtë për tu fërkuar
  • Thahet pa krisje

 

SKU: N/A Tag:

L200L1,200

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY

STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY

Stuko e bardhë për ndërtim bazuar në rrëshira akrilike të kopolimerit për aplikime brenda dhe jashtë. Mund të përdoret për aplikim me mistri në sipërfaqet prej druri, allçie, betoni, mure gipsi, etj. E butë në përdorim, përhapet në mënyrë të njëtrajtshme, nuk rrëshqet dhe mbushet në mënyrë të
përsosur. Thahet shpejt pa flluska dhe smerilohet lehtë duke ofruar një sipërfaqe të lëmuar dhe të qëndrueshme.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqen nga vajrat, pluhuri, papastërtitë e huaja, copëzat e lira, etj.

APLIKIMI

Stukoja është gati për përdorim. Aplikohet me spatul. Nuk aplikohet në temperatura nën 5 oC. Përhapeni stukon në mënyrë të njëtrajtshme me spatul. Pasi të thahet mirë, pastrojeni me rërë dhe më pas lyeni fillimisht me Smaltoplast Universal Primer ose SMALTODUR hydro, SMALTODUR, SMALTOX hydro, SMALTOX mono, MASTER PRIMER ose me astarin VELATOURA SMALTOLUX në varësi të përdorimit përfundimtar.

PASTRIMI I MJETEVE

Kthejeni materialin nga mjetet përsëri në enë dhe pastrojini ato menjëherë pas përdorimit me ujë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e hapësirës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

SHËNIME

SMALTOFILL PUTTY nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me legjislacionin në fuqi.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN E SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

Sold by VECHRO
L600L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

BOJË AKRILIKE SHËNUESE PËR RRUGËT

Sold by VECHRO
L2,600L11,900
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY

L200L1,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart