Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Add your review

L600L2,400

Astar hibrid me ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të tilla si suva, beton, tulla, mozaikë, tarraca, sipërfaqe me veshje alumini dhe rrëshira të vjetra poliuretani.

  • Astar uji hibrid
  • Me pak aromë
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Depërtim i shkëlqyer
  • Tharje e shpejtë
  • Përmbajtje minimale e VOC
SKU: N/A Tag:

L600L2,400

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Ideal për aplikim para aplikimit të veshjes rezistente ndaj ujit ISOLOR Hybrid Aqua Plus. Me pak aromë dhe me përmbajtje minimale të POA. Gati për përdorim. I përshtatshëm për lyerjen me astar të sipërfaqeve të reja prej betoni si dhe veshjen e mëparshme rezistente ndaj ujit me ose pa leckë bituminoze, mozaikë, fletë alumini para aplikimit të veshjes së re rezistente ndaj ujit. Siguron ngjitje dhe depërtim të shkëlqyer dhe thahet shumë shpejt.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet e vajrave, pjesëve të lira, pluhurit dhe mykut.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme në sipërfaqe. Pasi të thahet, mund të rilyhet menjëherë duke përdorur shtresa rezistente ndaj ujit hibride ISOLOR ose izolues të tjerë të tretshëm në ujë.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni mirë bojën nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë dhe pas aplikimit mund të ndryshojnë vetitë përfundimtare të produktit. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3 – 4 javë para se t’u vendoset astari. Mos e aplikoni kur sipërfaqja është shumë e lagur.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR SHASI MAKINASH GUMILAK CHASSI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST THERMO

Sold by VECHRO
L3,300L10,500
ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

L600L2,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart