Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO

Add your review

Bojë llak me alkide silikoni që zgjat shumë, e përshtatshme për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme me karakteristika të përmirësuara anti-gërryese. Ideale për çdo lloj sipërfaqe metalike, me karakteristikat kryesore rezistente ndaj kushteve të motit dhe rrezatimit UV, si dhe fortësi e lartë pa i shtuar ngurtësues. Ofron ruajtje të lartë të shkëlqimit dhe nuancave në kushte të këqija. Thahet shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë trashësinë e shtresës dhe ka ngjitje të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj ujit. Ka efikasitet dhe mbulim të lartë dhe mund të lyhet shumë mirë me furçë.

  • Rezistencë shumë e lartë ndaj rrezatimit UV për shkak të përbërjes së saj silikoni
  • Ajo ruan shkëlqimin e saj
  • Ngurtësi e shkëlqyeshme pa shtimin e forcuesit
  • Rezistencë e lartë ndaj stresit mekanik
  • Ngjitje dhe mbulim i shkëlqyeshëm

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO

BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO

Bojë llak me alkide silikoni që zgjat shumë, e përshtatshme për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme me karakteristika të përmirësuara anti-gërryese. Ideale për çdo lloj sipërfaqe metalike, me karakteristikat kryesore rezistente ndaj kushteve të motit dhe rrezatimit UV, si dhe fortësi e lartë pa i shtuar ngurtësues. Ofron ruajtje të lartë të shkëlqimit dhe nuancave në kushte të këqija. Thahet shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë trashësinë e shtresës dhe ka ngjitje të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj ujit. Ka efikasitet dhe mbulim të lartë dhe mund të lyhet shumë mirë me furçë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni sipërfaqen nga pluhurat, vajrat, shtresat e bojërave dhe ndryshku. Fërkojeni mirë sipërfaqen me letër smerili përpara aplikimit dhe pastrojeni mirë nga pluhuri. Në sipërfaqet metalike propozohet të aplikohet një shtresë astar kundër gërryerjes OXIDOL.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni dy shtresa Pro Silicone Duco.

PAJISJET E PASTRIMIT

Ndërsa punoni, mbajini pajisjet të lagura, qoftë në një kovë ose në mbajtësen e bojës. Shkundini mirë në kovë mjetet nga boja dhe pastrojini menjëherë me hollues, ujë dhe detergjent.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 ºC dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Kushtet e këqija të motit mund ta degradojnë cilësinë e bojës.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i bojërave mund të minimizojë shumë ndikimin mjedisor të ciklit të jetës së produktit.

ETIKETIMI

Më shumë informacion në Fletët e të Dhënave për Sigurinë (MSDS).

SIGURIA

Lexoni etiketën në pjesën e pasme të produktit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX METAL EFFECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

BOJË DRURI SMALTOLUX EXTRA

Sold by VECHRO
L1,050L5,700
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart