Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Add your review

L450L7,200

100% bojë akrilike për përdorim të jashtëm. Fuqi e lartë mbuluese dhe rezistencë e shkëlqyeshme ndaj kushteve të motit.

  • Lehtë për tu aplikuar
  • Rezistenca e motit
  • Mbulim i lartë
  • Përhapet mrekullisht
SKU: N/A Tag:

L450L7,200

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Për aplikim në ambiente të jashtme, e përshtatshme për lyerjen për herë të parë ose rilyerjen e sipërfaqeve të suvasë, betonit dhe sipërfaqeve të përpunuara me mistri. Ajo kombinon mbulim dhe bardhësi të shkëlqyer, aplikim të lehtë dhe të këndshëm falë aromës së lehtë dhe mungesës së amoniakut. E lehtë për tu përdorur dhe përhapet në mënyrë të jashtëzakonshme. Zgjidhje ideale për profesionistët që kërkojnë një zgjidhje me kosto
efektive, e kombinuar me një mbulim të shkëlqyer dhe rezistencë të mirë ndaj kushteve të motit.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut dhe lagështisë, etj. Sipërfaqet e lyera me gëlqere, ngjitës, bojëra të vjetra ose sipërfaqet e reja janë lyer fillimisht me astar me Smaltoplast Universal Primer ose astar SMALTODUR, ndërsa sipërfaqet me njolla nikotine, tymi, smogu radiatori, duhani, stilolapsi me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vajrash, shkrime në mure janë lyer fillimisht duke përdorur SMALTOX hydro ose SMALTOX mono.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa CHIEF ACRYLIC në mënyrë të njëtrajtshme Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të SMALTOX hydro ose CHIEF emulsion në një nuancë gri S 1502-Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj. ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë duke përdorur një bazë më të errët.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë mjetet me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e dhomës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PISHINA PRO POOL PLUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

Sold by VECHRO
L800L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

Sold by VECHRO
L3,300L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Sold by VECHRO
L700L8,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

ASTAR IZOLUES SMALTOX WATER STOP

Sold by VECHRO
L1,150L3,200
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

L450L7,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart