Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST

Add your review

L1,000L3,300

Bojë smalti e shkëlqyeshme anti-gërryese për sipërfaqe të reja ose të ndryshkura, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Astar anti-gërryes dhe pamje përfundimtare me shkëlqim në një produkt të vetëm.

  • Llak shkëlqyes anti-gërryes
  • Ngjitje e fortë
  • Përhapje shumë e mirë
  • Tharje e shpejtë
  • Ekonomik në kohë
  • Ekonomik në kostot e materialeve
SKU: N/A Tag:

L1,000L3,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST

BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST

Llak kundër gërryerjes me shkëlqim i përshtatshëm për veshjen e sipërfaqeve metalike tashmë të ndryshkura të reja, si dhe të vjetra. Zgjidhja ideale për lyerjen e sipërfaqeve metalike me një produkt të vetëm pa veshje kundër gërryerjes, duke ofruar kështu kursime të konsiderueshme në kohë dhe kosto të materialeve. Boja ofron ngjitje të fortë, përhapje të shkëlqyeshme dhe tharje të shpejtë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqet duhet të pastrohen nga materialet defektive ose jo të ngjitura mirë, siç janë bojërat e rrjepura, pjesët e lirshme të ndryshkut, yndyrat, kripërat, në mënyrë që të arrihet ngjitje maksimale. Pastroni sipërfaqen me SMALTOLUX WHITE SPIRIT.

APLIKIMI

Aplikoni një ose dy shtresa CORROLUX (trashësia e shtresës së thatë 80- 120 μm) për të arritur një mbrojtje më të madhe nga korrozioni dhe një veshje të butë/ uniforme. Sigurohuni që të gjitha skajet dhe njollat e forta të sipërfaqes së lyer të jenë të mbuluara siç duhet me bojë.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
ato me hollues dhe ujë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.
SHËNIME
Për më shumë informacion për substancat e rrezikshme të produktit, shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit të produktit (FDSP).
UDHËZIME PËR PËRDORIM TË SIGURT
Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve. Të dhënat dhe udhëzimet teknike në këtë broshurë teknike bazohen në testet labor.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

Sold by VECHRO
L3,300L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

LLAK DRURI SMALTOXYL BASE

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES POLIURETANI ISOLOR DURAFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GRAFIATO ME KOKRRIZA PRO PRIMER PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

Sold by VECHRO
L3,000L9,400
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST
BOJË ANTI-NDRYSHK CORROLUX ANTIRUST

L1,000L3,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart