Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

Add your review

L1,000L4,200

Bojë emulsioni e rrafshët me bazë uji për përdorim të brendshëm. E përshtatshme për sipërfaqet e rilyera shpesh.

  • Zgjidhje financiare ideale
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Rendiment dhe bardhësi
  • Ideale për rigjenerim të shpeshtë
  • E lehtë për tu aplikuar
  • Përhapje e shkëlqyer
SKU: N/A Tag:

L1,000L4,200

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

Bojë emulsioni për përdorim të brendshëm. E përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të reja ose rilyerjen e mureve, suvave, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, mureve të gipsit dhe betonit pas përgatitjes së duhur. Kjo bojë është një kombinim i mbulimit të shkëlqyer, performancës dhe bardhësisë me punim dhe përhapje të shkëlqyer. Është një zgjidhje me kosto efektive, ideale për zonat që kërkojnë lyerje të shpeshtë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtë sipërfaqen. Lyeni me Smaltoplast Universal Primer, ose me ACRYLIC PRIMER. Në sipërfaqet me njolla nikotine, tymi, tymi radiatorësh, smogu, stilolapsash me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vajrash, shkrimesh në mure, aplikohet astar duke përdorur SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa me emulsion VINYFLEX.

MJETET E PASTRIMIT

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Sold by VECHRO
L850L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Sold by VECHRO
L700L8,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

Sold by VECHRO
L2,000L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS DRURI SMALTOXYL HYDRO PRESERVATIVE
BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION
BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

L1,000L4,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart