Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Add your review

L850L2,600

Një astar me bazë uji i krijuar në mënyrë të veçantë për aplikim në sipërfaqet e drurit. Për shkak të përbërjes së saj të veçantë, shfaq ngjitje dhe elasticitet të madh, mbush poret e drurit duke ofruar lehtësi lëmimi duke përmirësuar konsumimin e drurit. Thahet shpejt dhe karakterizohet nga lehtësia e aplikimit.

  • Mbush poret
  • Elasticitet i lartë
  • Thahet shpejt
  • Fërkohet me lehtësi
  • Tërheqje e madhe
  • E krijuar në mënyrë të veçantë për aplikimet në dru
SKU: N/A Tag:

L850L2,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

PARQUET PRIMER HYDRO është një astar i tretshëm në ujë, krijuar posaçërisht për aplikime në sipërfaqet prej druri. Falë përbërjes së saj të veçantë, shfaq veti të larta ngjitjeje dhe elasticiteti dhe mbush poret e drurit, duke ofruar lehtësi lëmimi dhe përmirësim në konsumimin e drurit. PARQUET PRIMER HYDRO thahet shpejt dhe karakterizohet nga lehtësi në aplikim.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për të siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja që do të lyhet duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, copëzat e lira, etj. Përpara aplikimit, rekomandohet të kryhet lëmim i plotë, veçanërisht në rastin e llaqeve të vjetra, dhe pastrimi si duhet i pluhurit. Në rastin e sipërfaqeve të vjetra prej druri të lyera, llaku i vjetër duhet të hiqet.

APLIKIMI

Përzieni shumë mirë dhe vendosni një ose dy shtresa PARQUET PRIMER HYDRO në nivelin e duhur të hollimit. Pasi të jetë tharë, vendosni lëmues, hiqni pluhurin dhe vendosni 1-2 shtresa PARQUET HYDRO VARNISH në shkëlqimin e dëshiruar.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë ndjeshëm efektet në mjedis të ciklit të jetës së produkteve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALI VECHRO PRO SILICONE DUCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GIPSI VECHRO PRO PLASTERBOARD PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

Sold by VECHRO
L700L4,400
ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

L850L2,600

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart