Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Add your review

L1,600L4,800

Një llak transparent për dysheme me bazë uji, ideal për dysheme druri të reja dhe të vjetra. Rrit vlerën natyrale dhe bukurinë e sipërfaqeve prej druri, pa copëtime dhe çarje. Ofron aplikim të shkëlqyeshëm të butë dhe tharje të shpejtë. Për shkak të përbërjes së tij të veçantë, sipërfaqja përfundimtare kombinon si fortësinë, duke siguruar rezistencë shumë të lartë ndaj fërkimit, gdhendjes dhe ujit, ashtu edhe elasticitetin pas lëvizjeve natyrale të drurit.

  • Rezistencë e lartë ndaj gdhendjes dhe ujit
  • Përhapje e mrekullueshme
  • Tharje e shpejtë
  • Rezistencë e lartë ndaj konsumimit
  • Elasticitet i lartë
  • Ideal për dysheme të reja dhe të vjetra prej druri
SKU: N/A Tag:

L1,600L4,800

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

PARQUET VARNISH HYDRO llaqe për dysheme janë të tretshëm në ujë, transparent, ideal për dysheme druri të reja dhe të vjetra. Nxjerrin në pah bukurinë natyrore të drurit pa e krisur apo rrjepur. Përhapen shkëlqyeshëm dhe thahen shpejt. Falë përbërjes së tyre të veçantë, sipërfaqja që krijojnë kombinon fortësinë, duke siguruar rezistencë shumë të lartë ndaj gërryerjeve, gërvishtjeve dhe ujit, me elasticitetin, në mënyrë që të mos plasaritet nga goditjet, duke ndjekur lëvizjet natyrore të drurit.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për të siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja që do të lyhet duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, copëzat e lira, etj. Përpara aplikimit, rekomandohet të kryhet lëmim i plotë, veçanërisht në rastin e llaqeve të vjetra, dhe pastrimi si duhet i pluhurit. Në rastin e sipërfaqeve të vjetra prej druri të lyera, llaku i vjetër duhet të hiqet.

APLIKIMI

Përzieni shumë mirë dhe vendosni një ose dy shtresa PARQUET PRIMER HYDRO në nivelin e duhur të hollimit. Me tu tharë, lëmojini dhe pastrojini nga pluhurat. Vendosni një ose dy shtresa PARQUET VARNISH HYDRO GLOSS ose SATIN, në varësi të shkëlqimit përfundimtar që dëshirohet. Materiali duhet përzier mirë përpara përdorimit.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini
menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e dhomës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Përmbajtja maksimale e lagështisë nuk duhet të kalojë 18% për dru të butë dhe poroz dhe 15% për dru të fortë. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE VECHRO PRO VINYL ECO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tretës White Spirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS DRURI SMALTOXYL HYDRO PRESERVATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

Sold by VECHRO
L700L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VECHRO PRO ACRYLIC PLASTER
LLAK PARKETI SMALTOXYL HYDRO

L1,600L4,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart