Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR

Add your review

L950L2,900

Bojë smalti e veçantë me bazë uji me pak aromë, me gjysmë shkëlqim, me rezistencë të shkëlqyer në temperatura të larta, e përshtatshme për radiatorët. Ofron: ngjitje të fortë, fortësi të shkëlqyer dhe tharje të shpejtë. Përmban gjithashtu konvertues ndryshku.

  • Rezistencë ndaj temperaturave të larta
  • Rezistente ndaj presionit
  • Tharje e shpejtë
  • Ngjitje e fortë
SKU: N/A Tag:

L950L2,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR

BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR

Llak i veçantë me bazë uji me pak aromë, me gjysmë shkëlqim, me rezistencë të lartë ndaj temperaturave të larta, e përshtatshme për radiatorët Smaltolux Hydro RADIATOR siguron ngjitje të fortë, madje edhe në sipërfaqet e veshura më parë me pluhur. Siguron fortësi të madhe, thahet shpejt, duke ruajtur bardhësinë e tij. Rezistent ndaj presioneve, d.m.th. gërvishtjeve, prerjeve, gungave, etj.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të jetë e thatë, të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e vjetra të rrjepura, pjesët e lirshme të ndryshkut, etj. Aplikoni letër smerili në mënyrë të njëtrajtshme. Në sipërfaqe të reja prej metali si dhe në sipërfaqe të ndryshkura, aplikoni 1 shtresë astar kundër gërryerjes OXIDOL, ose OXIDOL Minio.

APLIKIMI

Përziheni mirë përpara aplikimit. Në një sipërfaqe të përgatitur siç duhet, të pastër dhe të thatë, aplikoni 1 – 2 shtresa Smaltolux Hydro RADIATOR
të holluar sa duhet. Sigurohuni që të gjitha qoshet dhe zonat e vështira të sipërfaqes së lyer të jenë të mbuluara siç duhet me bojë duke përdorur
mjete të përshtatshme për bojë (furçë me kënd ose rul i veçantë për radiator).

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini
ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

 

Specification: BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

BOJË ANTIBAKTERIALE SMALTOPLAST SILK

Sold by VECHRO
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS DRURI SMALTOXYL HYDRO PRESERVATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR
BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR

L950L2,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart