Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS

Add your review

L650L7,300

Bojë çimentoje 100 % akrilike ekologjike me cilësi të lartë, për përdorim të jashtëm.

  • Ekologjike
  • Ngjitje e fortë
  • Rezistencë ndaj alkaleve
  • Rezistente ndaj kushteve të pafavorshme të motit
SKU: N/A Tag:

L650L7,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS

BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS

BOJË ÇIMENTOJE 100% akrilike ekologjike, me cilësi të lartë për lyerjen dhe mbrojtjen e muraturave të jashtme. Me pak aromë. E përshtatshme për lyerjen e mureve të reja ose të rilyera, suvave, betonit. Ka rezistencë të lartë ndaj alkaleve dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj rrezatimit ultraviolet dhe kushteve të pafavorshme të motit. Përbërja e saj e veçantë siguron ngjitje dhe rezistencë shumë të lartë ndaj ujit në sipërfaqet ku aplikohet. E lehtë për tu aplikuar, ka performancë të lartë, mbulim, bardhësi dhe nuanca me qëndrueshmëri të shkëlqyer. Përmbajtje minimale e substancave të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtë sipërfaqen. Sipërfaqet e lyera me gëlqere, ngjitës, bojëra të vjetra ose sipërfaqet e reja janë lyer fillimisht me astar me Smaltoplast Universal Primer ose astar SMALTODUR, ndërsa sipërfaqet me njolla nikotine, tymi, smogu radiatori, duhani, stilolapsi me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vajrash, shkrime në mure janë lyer fillimisht duke përdorur SMALTOX hydro ose SMALTOX mono.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni njëtrajtësisht 1 ose 2 shtresa SMALTOPLAST CEMENT PAINT. Minimizon shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m2 dhe me dy shtresa, do t’ju duhet 1,6 lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët, me
aplikimin paraprak të SMALTOX hydro me nuancë gri S 1502 ose me një nuancë të të njëjtit ton duke përdorur një bazë më të errët.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

ASTAR METALI GUMILAK PRIMER

Sold by VECHRO
L600L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Sold by VECHRO
L600L5,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GIPSI VECHRO PRO PLASTERBOARD PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST FIX
BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS
BOJË ÇIMENTOJE SMALTOPLAST CEMENT PAINTS

L650L7,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart