Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH

Add your review

L800L2,500

Llak guri transparent akrilik me fortësi të lartë dhe rezistencë ndaj konsumimit.

  • Produkt i përparuar teknologjikisht
  • Tërheqje e madhe
  • Depërtim dhe fortësi
  • Rezistencë ndaj konsumimit dhe goditjes
  • Nuk shkëputet lehtë
  • Rezistencë e lartë ndaj ujit dhe alkaleve

 

SKU: N/A Tag:

L800L2,500

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH

LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH

Produkt i përparuar teknologjikisht, i bazuar në rrëshira akrilike të veçanta, të cilat sigurojnë ngjitjen, depërtimin, ngurtësimin dhe rezistencë të lartë ndaj konsumimit dhe goditjeve. Mbron sipërfaqet e lyera nga efektet e motit dhe ndotjes së ajrit dhe nuk zverdhet. Produkti ka rezistencë të lartë ndaj ujit dhe alkaleve. Nuk shkëputet lehtë.

I përshtatshëm për mermer, pllaka Karystos, tulla zjarr rezistente ndaj zjarrit, pllaka, pllaka qeramike, mozaikë, suva, pllaka çimentoje, porolite, pllaka azbesti, gurë jo-absorbues, etj., të ekspozuar ndaj kushteve të motit. Mund të përdoret gjithashtu për përdorim të brendshëm në sipërfaqe të ngjashme, për qëllime estetike dhe dekorative.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga vajrat, yndyrat, lubrifikantët, vaji i karburantit, parafina, por edhe nga trupat e huaj dhe duhet të jetë plotësisht e thatë.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një deri në dy shtresa POLYDOX.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

SHËNIME

TË RREZIKSHME PËR MJEDISIN.
TË DËMSHME.
Mund të gjeni më shumë informacion në Fletën e të Dhënave të Sigurisë së Materialit (MSDS).

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN E SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

BOJË 100% AKRILIKE CHIEF ACRYLIC

Sold by VECHRO
L450L7,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

ASTAR DRURI SMALTOLUX VELATOURA

Sold by VECHRO
L800L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT GUMILAK METAL HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

Sold by VECHRO
L700L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR MURI SMALTOX MONO

ASTAR MURI SMALTOX MONO

Sold by VECHRO
L850L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH
LLAK GURI AKRILIK POLYDOX STONE VARNISH

L800L2,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart