Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH

Add your review

L750L7,600

Bojë emulsioni e rrafshët ekologjike, me cilësi të lartë dhe me veti kundër kërpudhave për përdorim të brendshëm.

  • Ekologjike & kundër kërpudhave
  • Bardhësi e lartë
  • Rezistencë ndaj larjes
  • Performancë e shkëlqyer
  • Mbulim i lartë
  • Përdoret me lehtësi/ përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A Tag:

L750L7,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH

BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH

Bojë emulsioni mat, ekologjike, me cilësi të lartë, kundër kërpudhave për aplikim në ambiente të brendshme. Falë përbërjes së saj, ajo mbron shtresën e bojës kundër rritjes së kërpudhave, veçanërisht në ambiente me lagështi dhe probleme me avujt e ujit, si banja, kuzhina.

SMALTOPLAST për Banja dhe kuzhina ka pak aromë dhe ndërthur bardhësi të lartë, me mbulim dhe performancë të shkëlqyer. Përhapet në mënyrë fantastike dhe është e lehtë për t’u punuar. Ka rezistencë të lartë ndaj alkaleve dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj larjes së shpeshtë (EN 13300 / EN 11998, kategoria 1). Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për t’u siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja e lyer me bojë duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, ndryshku, myku ose mbetjet e lagështisë. Aplikoni astarin Smaltoplast Universal Primer, ndërsa në sipërfaqet me probleme nga njollat e nikotinës, tymit, tymrave të radiatorit, duhanit, markerave, bojërave, kërpudhave, mykut, lagështirës, vajrave, shkrimeve në mure aplikoni astarin SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa SMALTOPLAST për Kuzhinë dhe Banjë. Minimizoni shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m² dhe me dy shtresa, do t’ju duhet 1,6 lt bojë.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 οC dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

ASTAR NEFTI VECHRO PRO SMALTODUR

Sold by VECHRO
L700L8,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

Sold by VECHRO
L400L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

BOJË METALIKE GUMILAK METAL DUCO

Sold by VECHRO
L700L4,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH
BOJË ANTIMYK SMALTOPLAST KITCHEN and BATH

L750L7,600

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart