Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY

L700L2,600

Stuko elastomere me mikrosfera e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E përsosur për të mbuluar çarjet në muraturë dhe tarracë. Gjithashtu, është e përshtatshme për mbulimin e çarjeve midis materialeve të ndryshme të ndërtimit

  • Rezistencë ndaj ujit/ mbushje dhe mbulimi i çarjeve
  • Tkurrje minimale
  • Nuk çahet
  • Nuk pikon. Mbushet në mënyrë të përsosur
  • Jep një sipërfaqe shumë të qëndrueshme
  • Mbushje e përsosur
SKU: N/A Tag:

L700L2,600

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY

STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY

Stuko elastomere me bazë uji e përforcuar me mikrosfera, për aplikime brenda dhe jashtë; e përshtatshme për izolimin dhe mbushjen e çarjeve dhe nyjave në muraturë dhe çati, por gjithashtu edhe për mbushjen e nyjave midis materialeve me përbërje të ndryshme (muratura, dru, katran, poliuretani i zgjeruar, etj.). Siguron mbushje të kënaqshme, tkurrje minimale dhe nuk çahet. Siguron ngjitje të fortë, rezistencë të shkëlqyer ndaj alkaleve dhe ndryshime intensive të temperaturës. Mund të pastrohet me rërë.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Çarje – nyja të mëdha: lyeni fillimisht duke përdorur SMALTOPLAST UNIVERSAL PRIMER ose astarin SMALTODUR dhe lidheni duke përdorur pëlhurë poliestër, kordon poliuretani ose tekstil me fije qelqi.

APLIKIMI

Aplikoni 1 shtresë. Për çarje-nyja të mëdha mund të kërkohet një shtresë e dytë.

PASTRIMI I MJETEVE

Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3-4 javë para se t’u vendoset astari.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

SHËNIME

SMALTOFILL elastic PUTTY nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me legjislacionin në fuqi.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN E SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË TEMPERATURE SMALTOLUX HYDRO RADIATOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqes Boje VECHRO PRO PAINT REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

LLAK DRURI SMALTOXYL DECO

Sold by VECHRO
L950L2,950
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VECHRO PRO ACRYLIC PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Sold by VECHRO
L600L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

IZOLUES TARRACE ISOLOR ROOF

Sold by VECHRO
L1,900L5,300
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY

L700L2,600

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart