Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Add your review

L1,050L3,300

Material rezistent ndaj ujit, transparent, me bazë uji për gur. Depërton pa formuar shtresë. Rezistent ndaj vajrave, yndyrave dhe ndotësve.

  • Parandalon rritjen e kërpudhave
  • Pa aromë
  • Depërtim i shkëlqyer
  • Rezistent ndaj ujit dhe ndaj vajit
  • Produkt mbrojtës prej guri
  • Nuk zverdhet dhe nuk ndryshon sipërfaqen

 

SKU: N/A Tag:

L1,050L3,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Produkt mbrojtës prej guri me bazë uji, pa aromë, me një përbërje të veçantë që siguron depërtim të shkëlqyer, rezistent ndaj ujit, vajrave, yndyrës dhe ndotësve të tjerë për sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Aplikohet në sipërfaqe përthithëse, si pllaka Karystos, mermer, tulla dekorative, tulla rezistente ndaj zjarrit, porolit, gurë natyralë dhe artificialë, pllaka dhe materiale të tjera qeramike, gurë çimentoje, çimento të përforcuar, etj. Nuk krijon shtresë, nuk zverdhet dhe nuk ndryshon sipërfaqen e mbrojtur, pastrohet lehtë dhe parandalon rritjen e kërpudhave. Mbron shtëpitë dhe strukturat prej guri nga efektet e motit dhe ndotjes së ajrit. Produkt i nanoteknologjisë së aplikuar.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqen nga yndyra, pluhuri, vajrat, vaji, lubrifikantët, boja e vjetër, pjesët e lirshme, ndryshku, etj. Sipërfaqet që do të lyhen duhet të jenë tërësisht të pastra dhe të thata. Depërtimi më i mirë i mundshëm arrihet kur sipërfaqet përmbajnë sa më pak lagështi.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Vendosni sasinë më të madhe të mundshme të MAT IMPREGNATION POLYDOX hydro në mënyrë që sipërfaqja ta përthithë mirë. Nëse nevojitet një shtresë e dytë, shihni me kujdes kohën që nevojitet të thahet shtresa e mëparshme.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO TEAK OIL

Sold by VECHRO
L900L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR SHASI MAKINASH GUMILAK CHASSI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 2000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

Sold by VECHRO
L700L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST SILICONE

Sold by VECHRO
L3,300L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VECHRO FAST CRET

STUKO VECHRO FAST CRET

Sold by VECHRO
L500L1,600
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO
LLAK GURI BAZE UJI POLYDOX HYDRO

L1,050L3,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart