Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION

Add your review

L800L2,900

Bojë për përdorim të brendshëm për tavanet.

  • Cilësi e shkëlqyer
  • Kundër kondensimit të avujve të ujit
  • Performancë e shkëlqyer
  • E lehtë për tu aplikuar
SKU: N/A Tag:

L800L2,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION

BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION

Vinyflex Hydro Paint është një ngjitës me cilësi të shkëlqyer, i gatshëm për përdorim në kuzhinë, banjë, dhomë gjumi dhe tavane të përgjithshme të brendshme. Mund të përdoret në sipërfaqe të lyera me gëlqere, por jo në sipërfaqe të lyera me bojë emulsioni. Ka vetinë të lërë poret e tavaneve të hapura dhe si rezultat hapësira është në gjendje të “marrë frymë” duke parandaluar problemet e kondensimit të lagështisë. I lehtë për tu përdorur dhe tepër efikas.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për të siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja e lyer me bojë duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, myku ose mbetjet e lagështisë.

APLIKIMI

Aplikoni një ose dy shtresa të Vinyflex HYDRO PAINT.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështisë më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

RUAJTJA

Ruajini në një vend të freskët, mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbylleni fort enën pas aplikimit. Rimerreni bojën që ka tepruar për ta përdorur përsëri. Ripërdorimi i ngjyrave mund të minimizojë shumë efektet mjedisore të ciklit të jetës së produktit.

SHËNIME

Produkti nuk kërkon ndonjë etiketë rreziku në përputhje me legjislacionin në fuqi. Plotëson kriteret për marrjen e etiketës ekologjike 312/2014/KE.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN E SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

 

Specification: BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 2000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI VECHRO PRO WASH PRIMER

Sold by VECHRO
L2,000L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

ASTAR HIBRID ISOLOR PU HYBRID

Sold by VECHRO
L600L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

LLAK DRURI SMALTOXYL HYDRO ECO

Sold by VECHRO
L1,050L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST EXTRA

Sold by VECHRO
L600L5,400
BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION
BOJË HIDROMAT VINYFLEX HYDROPAINT EMULSION

L800L2,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart