Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX

L700L2,000

Stuko pluhur çimentoje mbushëse me kokrriza e përforcuar me rrëshira akrilike, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E përshtatshme për mbushje betoni, suvaje dhe gipsi të thatë dhe për çimento me garzë.

  • Stuko me kokrriza të mëdha e përforcuar
  • Nuk tkurret
  • Punohet në kohë të shkurtër
  • Rezistente ndaj motit
  • Fërkohet lehtësisht, nuk kriset
  • Homogjenizohet lehtësisht pa gunga
SKU: N/A Tag:

L700L2,000

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX

STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX

Pluhur llaçi çimentoje, i përforcuar me rrëshira akrilike të modifikuara në mënyrë të përshtatshme. I përshtatshëm për mistri, suvatimi i sipërfaqeve me suva, beton ose mur gipsi. Për aplikime brenda ose jashtë. Homogjenizohet lehtësisht pa formuar gunga; lejon punim të lëmuar; ka veti të shkëlqyera mbushjeje dhe tharjeje të shpejtë. Është e lehtë për t’u bërë rërë, nuk plaset, nuk tkurret dhe ofron një sipërfaqe të lëmuar. Heq çdo stuko vaji dhe “kontakt” me holluesit.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqet duhet të jenë pa pluhur, gëlqere dhe vajra.

APLIKIMI

Përzieni mirë derisa të formohet një pastë homogjene. Pasta mund të punohet për 4-6 orë, në varësi të temperaturës. Rekomandohet që pasta të përzihet herë pas here për të zbutur materialin pa shtuar ujë shtesë. Aplikoni dy shtresa ULTRA SMALTOPLAST FIX. Lejon përdorimin e çdo lyerje përfundimtare ndërtimi pas tharjes së plotë dhe pas përgatitjes-vendosjes së astarit të përshtatshëm. Në sipërfaqe me lagështirë, ose me çarje të shumta, rekomandohet të zëvendësoni një pjesë të ujit të përdorur për të homogjenizuar pluhurin me një emulsion akrilik përforcues të veçantë SMALTOPLAST dur.

PASTRIMI I MJETEVE

Pastroni mjetet menjëherë pas përdorimit me ujë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Në kushte të temperaturës së lartë, mbi 35ºC, rekomandohet lagia e sipërfaqes me ujë para se të lyhet, në mënyrë që të parandalohet avullimi intensiv i ujit nga llaçi pas vendosjes së veshjes.

RUAJTJA

Pas aplikimit, sigurohuni që produkti të jetë në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialin nga lagështia.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

Sold by VECHRO
L400L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTOMERIKE SMALTOFILL ELASTIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 2000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VECHRO FAST CRET

STUKO VECHRO FAST CRET

Sold by VECHRO
L500L1,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VECHRO PRO ANTIGRAFFITI PU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX

L700L2,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart