Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

Add your review

L1,050L3,250

Llak për përdorim detar transparent me fortësi të lartë. Përbërje e veçantë, bazuar në rrëshira alkide dhe poliuretani. Siguron mbrojtje nga rrezatimi UV, lagështia, shkaktarët e infeksioneve dhe nga rritja e kërpudhave në shtresën e llakut.

  • Ofron shtresë gome të fortë
  • Performancë e shkëlqyer
  • Filtra U.V. të zgjedhur siç duhet.
  • Llak mbrojtës & dekorativ
  • Mban elasticitetin
  • Përdoret me lehtësi dhe përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A Tag:

L1,050L3,250

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

Llak mbrojtës dhe dekorativ për kompensatë shumë rezistente, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, bazuar në rrëshira alkide dhe poliuretani të modifikuara posaçërisht. Për shkak të përbërjes së tij mbron shtresën e bojës nga lagështia, dekompozimi dhe rritja e kërpudhave. Filtrat UV të zgjedhura në mënyrë korrekte sigurojnë mbrojtje efektive ndaj rrezatimit ultraviolet. Ruan elasticitetin në mënyrë që të mund të ndjekë lëvizjen natyrale të drurit. Siguron performancë të shkëlqyer; punohet lehtë dhe përhapet jashtëzakonisht mirë. Krijon shtresë të fortë dhe elastike

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, lagështia; sipërfaqja gjithashtu duhet të pastrohet me rërë dhe të pastrohet plotësisht nga pluhuri. Në sipërfaqe prej druri të ri për mbrojtje efektive kundër insekteve (krimbave të drurit) dhe kërpudhave, së pari aplikoni 1 shtresë të ruajtësit të drurit BAZA SMALTOXYL

APLIKIMI

Përziheni mirë përpara përdorimit dhe gjatë aplikimit. Aplikoni 2 shtresa VARNISH SMALTOXYL YACHT në sipërfaqe të thata dhe tërësisht të pastra. Pastrojeni me rërë ndërmjet dy shtresave.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e hapësirës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Përmbajtja maksimale e lagështisë nuk duhet të kalojë 18% për dru të butë dhe poroz dhe 15% për dru të fortë. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.
RUAJTJA
Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EKOLOGJIKE SMALTOPLAST 100% ACRYLIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

Sold by VECHRO
L3,000L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

Sold by VECHRO
L400L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH
LLAK VARKASH SMALTOXYL YACHT VARNISH

L1,050L3,250

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart